Media o meczu Wisła Płock – Górnik: Barbórka w dobrych humorach

Kaszpir  -  2 grudnia 2018 10:10
2433

Górnik Zabrze wygrał z Wisłą Płock w 17. kolejce Lotto Ekstraklasy. Gole dla “Trójkolorowych” zdobywali, Igor Angulo dwukrotnie oraz Kamil Zapolnik i Marcin Urynowicz. Na tak wysokie wyjazdowe zwycięstwo zabrzanie czekali ponad 20 lat, a teraz mogą w dobrych humorach świętować zbliżającą się Barbórkę.

Sport

Efektowna wygrana Górnika. Angulo ukąsił dwa razy!
Świetny mecz zabrzan w Płocku i wysoka wygrana z Wisłą. Igor Angulo bohaterem Górnika. Cały zespół Marcina Brosza zagrał bardzo dobre zawody. Pomogły zmiany w składzie i dobra gra w tyłach. Dzisiaj płocczanie byli bezradni, nie potrafiąc przebić się przez szczelną jak nigdy defensywę Górnika. Swoje dołożyli też piłkarze z przodu.

Dziennik Zachodni

Popis Igora Angulo. Najwyższe wyjazdowe zwycięstwo od 20 lat!
Górnik Zabrze odniósł najwyższe wyjazdowe zwycięstwo od 25 kwietnia 1998 roku. Podobnie jak wtedy zabrzanie wygrali 4:0, wówczas z Rakowem Częstochowa, w sobotę z Wisłą Płock.

Przegląd Sportowy

Górnik przełamał wyjazdową niemoc i rozbił Wisłę w Płocku
Górnik Zabrze po czterech z rzędu wyjazdowych porażkach w Lotto Ekstraklasie, tym razem pokonał Wisłę Płock 4:0.

Ekstraklasa.org

Wyjazdowe przełamanie
W 17. kolejce Lotto Ekstraklasy podopieczni Marcina Brosza przerwali serię wyjazdowych porażek. Górnik Zabrze pokonał bowiem na wyjeździe Wisłę Płock i to aż czterema bramkami.

Gol24

Coś się ruszyło w Górniku. Wisła Płock rozbita, dublet Angulo
Piłkarze Górnika Zabrze z drugim wyjazdowym zwycięstwem w sezonie. W Płocku podopieczni Marcina Brosza pewnie pokonali Wisłę 4:0 (1:0). Dubletem błysnął Igor Angulo, a na listę strzelców wpisali się jeszcze Kamil Zapolnik i Marcin Urynowicz.

Sportowe Fakty

Górnik będzie świętował Barbórkę. Zabrzanie zdeklasowali Wisłę Płock
Górnicy z Zabrza w dobrych nastrojach będą świętować zbliżającą się Barbórkę. Drużyna Marcina Brosza zagrała swój najlepszy mecz w tym sezonie ekstraklasy i wygrała 4:0 z Wisłą Płock.

Sportslaski.pl

Nastrzelali jak za dawnych lat! Na taką wygraną czekali przeszło dwie dekady
Wrócili zawodnicy, którzy borykali się z kontuzjami, mogliśmy wystawić skład zbliżony do tego, którym graliśmy w poprzednich rozgrywkach. I to było widać – cieszył się po sobotnim spotkaniu w Płocku trener Górnika, Marcin Brosz. Jego zespół wygrywając na wyjeździe różnicą czterech goli dokonał wyczynu, jaki nie zdarzył się zabrzanom od przeszło dwóch dekad!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl