Media o meczu Jagiellonia- Górnik. „Strzelanina w Białystoku”, „Szalony mecz w Białymstoku”

Luq  -  1 czerwca 2015 13:34
0
835

media_o_meczu
Jagiellonia Białystok wygrała z Górnikiem Zabrze 3:2. Media po meczu podkreślają, że zespół z Białegostoku zapewnił sobie awans do europejskich pucharów. Górnika natomiast czekają dwa ciężkie spotkania z rozpędzonym Lechem i goniącą go Legią.

Onet.pl
„Strzelanina w Białystoku, Jagiellonia lepsza od Górnika”
Piłkarze Jagiellonii Białystok w meczu 35. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Górnikiem Zabrze pokazali, że w piłce nożnej nie liczy się styl, ale wynik. Podopieczni Michała Probierza na własnym boisku pokonali Trójkolorowych 3:2. Nietypową historią meczu były dwa samobójcze gole z pierwszej połowy.

WP.pl
„”Jaga” na medal!”
Jagiellonia Białystok zapewniła sobie miejsce na podium i start w europejskich pucharach, wygrywając 3:2 z Górnikiem Zabrze w meczu 35. kolejki ekstraklasy.

Interia.pl
„Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 3-2 w 35. kolejce Ekstraklasy”
Jagiellonia Białystok pokonała Górnika Zabrze 3-2 (2-1) w niedzielnym meczu 35. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Dzięki wygranej, podopieczni Michała Probierza zapewnili sobie start w kwalifikacjach Ligi Europejskiej.

KatowickiSport.pl
„Szalony mecz w Białymstoku. Dwa samobójcze gole..”
Górnik zagrał w Białymstoku jedno z najlepszych spotkań w ostatnich tygodniach, a jednak zszedł z boiska pokonany. Goście oddali aż 20 strzałów na bramkę Bartłomieja Drągowskiego, z czego pięć celnych. Jagiellonia? Tylko dwa w światło bramki, a jednak wygrała 3:2!

Ekstraklasa.net
„Jagiellonia pokonała Górnika po emocjonującym spotkaniu. Białystok wita europejskie puchary”
Jagiellonia Białystok wygrała kolejne spotkanie i zapewniła sobie udział europejskich pucharach, pozostając ciągle w grze o mistrzostwo Polski. Tym razem po emocjonującym spotkaniu i wymianie ciosów pokonała Górnika Zabrze 3:2. Dobrze spotkania wspominać nie będzie jednak Jan Pawłowski, który chwilę po wejściu na boisko nabawił się groźnie wyglądającej kontuzji kolana.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments