Media o meczu Górnik – Zagłębie: Górnik mógł wygrać mecz, zapłacił rachunek za pasywność

Kaszpir  -  10 marca 2018 11:14
0
2506

Ogromny niedosyt pozostawił wynik meczu Górnika z Zagłębiem. Zabrzanie przez niemal 80 minut grali z przewagą jednego zawodnika, dwukrotnie obejmowali prowadzenie, mimo to, nie zdobyli kompletu punktów. Wyrównującą bramkę, goście zdobyli o ostatnich sekundach spotkania i była to nagroda za walkę do końca. Z drugiej strony wydaje się, że Górnik został ukarany za zbyt kunktatorską grę.

Sport

Wypuścili zwycięstwo z rąk!
Mimo prowadzenie, grze przez prawie całe spotkanie z przewagą jednego zawodnika, Górnik tylko zremisował u siebie Zagłębiem 2:2, tracąc bramkę już w doliczonym czasie. Remis dla lubinian uratował Filip Starzyński.

Dziennik Zachodni

Górnik mógł wygrać mecz, zapłacił rachunek za pasywność.
Sporo emocji przeżyli kibice w meczu Górnika Zabrze z Zagłębiem Lubin. Gospodarze stracili zwycięstwo w doliczonym czasie gry! Gole dla zabrzan strzelali jednak obrońcy, Igor Angulo, pomimo wielu prób, zaliczył ósmy mecz bez trafienia do siatki…

Przegląd Sportowy
 
Wygrana Górnika? A Figo!
Filip Starzyński załatwił Ślązaków. Rewelacja jesieni rozegrała w tym roku kolejny słabszy mecz.
 
Ekstraklasa.org
 

Górnik – KGHM Zagłębie: Perfekcyjny rzut wolny dał remis.
Na otwarcie 27. kolejki piłkarze Górnika Zabrze i Zagłębia Lubin rozegrali niezwykle emocjonujące spotkanie. Ostatecznie zakończyło się remisem 2:2, a decydujący gol padł w doliczonym czasie gry.

 
Gol24.pl
 

Górnik grał w przewadze, prowadził, ale Zagłębia nie pokonał.
Duże rozczarowanie w Zabrzu. Na inaugurację 27. kolejki Górnik w obecności ponad 12 tysięcy widzów zaledwie zremisował z Zagłębiem Lubin 2:2. Gospodarze niemal cały mecz grali w przewadze po czerwonej kartce Mateusza Matrasa, ale nie zdołali sięgnąć po komplet punktów. Wyrównał tuż przed końcowym gwizdkiem Filip Starzyński.

 
Interia.pl
 
Górnik – Zagłębie 2-2.

Górnik Zabrze zremisował 2-2 z Zagłębiem Lubin w 27. kolejce Ekstraklasy. Górnik od 10. minuty grał w przewadze jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Mateusza Matrasa. „Miedziowi” zagrali jednak ambitnie i w doliczonym czasie gry strzelili wyrównującego gola, po uderzeniu Filipa Starzyńskiego z rzutu wolnego.

Sportowe Fakty

Starzyński uratował remis dla lubinian, zabrzanie nie wykorzystali przewagi.

Górnik Zabrze niemal całe spotkanie z KGHM Zagłębiem Lubin grał w przewadze, ale mimo to nie zdołał odnieść zwycięstwa. Lubinianie wyrównali po golu Filipa Starzyńskiego w doliczonym czasie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments