Media o meczu Górnik Zabrze – GKS Katowice: Górnik wrócił do gry o ekstraklasę!

Milo  -  17 maja 2017 10:33
0
5441

Górnik Zabrze wygrał kolejny mecz z gatunku o wszystko. Zabrzanie uporali się z GKS-em Katowice i awansowali do ścisłej czołówki ligi. Taka sytuacja ma miejsce po raz pierwszy w tym sezonie. Media są jednogłośne – Górnik wrócił do gry o awans.

Sport

Górnik wrócił do gry o ekstraklasę!
Zabrzanie po dramatycznym, ale nie stojącym na najwyższym poziomie spotkaniu pokonał 1:0 GKS Katowice. To ich trzecia wygrana z rzędu, którzy nadal się liczą w walce o powrót do ekstraklasy.

Gol24.pl

Zabrze ustawiło się w kolejce do Ekstraklasy Górnik wygrał kluczowy mecz
Niesamowite! Jeszcze niedawno okupowali środkową część tabeli Nice 1. Ligi, a dziś odważnie zgłaszają się do gry w Ekstraklasie! Spadkowicz Górnik pokonał GKS Katowice w śląskich derbach i tylko punkt dzieli go od 2. miejsca w tabeli, które premiowane jest awansem! Bohaterem zabrzan był dziś Bartosz Kopacz, ale to nie on zdobył zwycięską bramkę, choć za jego sprawą padła. Obrońca gospodarzy nabił Adreję Prokicia, który pechowo skierował piłkę do własnej bramki.

Interia

Górnik Zabrze – GKS Katowice 1-0
To był dzień śląskich derbów. W Ekstraklasie Ruch przegrał 0-3 z Piastem, tymczasem „na zapleczu” Górnik Zabrze pokonał 1-0 GKS Katowice. Obie ekipy mają wciąż szanse na awans na wyższy szczebel.

Sportowe Fakty

Przyjaźń tylko na trybunach. Śląski Klasyk dla Górnika Zabrze
Śląski Klasyk zakończył się triumfem Górnika Zabrze. 14-krotni mistrzowie Polski pokonali GKS Katowice 1:0 po golu samobójczym Andrei Prokicia.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments