Media o meczu Górnik – Śląsk. „Iwan wyrzucił Śląsk z ósemki”, „Śląsk z Górnikiem nie w tę Mańkę”

Torcidos  -  24 marca 2014 18:34
0
1107

Druzyna_Slask

Górnik Zabrze zremisował we Wrocławiu i media są przekonane, że taki wynik pozbawił Śląsk złudzeń o grze w pierwszej ósemce po podziale na grupy. „Trójkolorowi” są natomiast bardzo blisko, aby grać wśród najlepszych.

Onet.pl
Ekstraklasa: Śląsk zremisował z Górnikiem
Śląsk Wrocław zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1 (1:0), jednak obiektywnie patrząc nie miał prawa w tym spotkaniu stracić punktów. Przez cały mecz był lepszy, ale nie chciał udokumentować przewagi kolejnymi trafieniami. W dodatku w końcówce znów przysnęli wrocławscy obrońcy, za co został skarcony cały zespół. Teraz tylko cud może sprawić, by medaliści trzech ostatnich sezonów wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej.

Ekstraklasa.net
Gol Paixao nie wystarczył. Bartosz Iwan uratował Górnikowi remis
W najciekawiej zapowiadającym się niedzielnym meczu 27. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Śląsk Wrocław zremisował z Górnikiem Zabrze 1:1. Wrocławscy piłkarze do przerwy prowadzili po trafieniu niezawodnego Marco Paixao. Goście wyrównali dzięki bramce rezerwowego Bartosza Iwana.

Fakt.pl
Śląsk tylko remisuje z Górnikiem i traci szanse na „ósemkę”
Nieskuteczny Śląsk po raz kolejny został skarcony. Wrocławianie przez niemal cały mecz byli stroną przeważającą, ale znów nie wygrali. Marzenia o miejscu w pierwszej ósemce ligi odebrał wrocławianom Bartosz Iwan (30 l.).

Wp.pl
Śląsk z Górnikiem nie w tę Mańkę
Śląsk Wrocław miał Górnika Zabrze na widelcu, ale nie potrafił wygrać w niedzielnym meczu 27. kolejki. WKS stracił punkty na własne życzenie i prowadząc, zamiast dobić gości, sam dał sobie wbić gola. Zdecydowanie nie poszedł w tę… „mańkę” co powinien. Padł remis 1:1.

Interia.pl
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 1-1 w Ekstraklasie
Śląsk Wrocław zremisował na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 1-1 w 27. kolejce Ekstraklasy. 15. gola w sezonie strzelił Marco Paixao, ale jego bramka nie wystarczyła, by trzy punkty zostały we Wrocławiu. W drugiej połowie wyrównał rezerwowy zabrzan Bartosz Iwan.

Przegląd Sportowy
Iwan wyrzucił Śląsk z ósemki
Jeśli we Wrocławiu jeszcze tliła się iskierka nadziei na pierwszą ósemkę, to wczoraj wieczorem definitywnie zgasła. Górnik grał słabo, ale Bartosz Iwan i tak zdołał zabrać Śląskowi zwycięstwo.

Slask.sport.pl
Sam Marco Paixao to za mało: Śląsk tylko zremisował z Górnikiem Zabrze
Śląsk tylko zremisował 1:1 z Górnikiem Zabrze i praktycznie stracił szanse awansu do grupy mistrzowskiej. W Śląsku zbyt wiele zależy od Portugalczyka Marco Paixao, a on w pojedynkę nie jest w stanie wygrywać spotkań.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments