Media o meczu Górnik – Cracovia: Kiepskie pożegnanie roku na Arenie Zabrze

Kibic  -  13 grudnia 2020 09:29
0
2013

Górnik przegrał w Zabrzu z Cracovią 0:2. Niestety, sobotni pojedynek nie należał do najlepszych w wykonaniu Trójkolorowych. Zapraszamy na pomeczowy przegląd prasy!

Sport
Pasy wypunktowały Górnika.
Zabrzanie rozegrali słabe zawody i nie mieli pomysłu na rywala. Spowodowało to już trzecią porażkę na własnym terenie w tym sezonie. Bramki dla Cracovii zdobył van Amersfoort z rzutu karnego oraz Siplak, który wpisał się po raz pierwszy na listę strzelców. 

Przegląd Sportowy
Czwarta porażka zabrzan w sezonie. Van Amersfoort strzelał, asystował i poprowadził Pasy do zwycięstwa nad Górnikiem.
Trójkolorowi przegrali 0:2 z Cracovią. Strata punktów może sprawić, ze stracą oni miejsce w czołówce tabeli. Bardzo dobre spotkanie rozegrał van Amersfoort. Do indywidualnego dorobku dopisał bramkę oraz asystę. Wynik na 0:2 ustalił Siplak.

Ekstraklasa.org
Górnik 0:2 Cracovia. Bezwzględne Pasy.
Cracovia wygrała w Zabrzu po dwóch precyzyjnych ciosach. Pierwszy zadał van Amersfoort bezbłędnie egzekwując rzut karny. Natomiast, drugi wyprowadził Siplak, który huknął nie zostawiając Chudemu żadnej szansy na obronę.

Dziennik Zachodni
Kiepskie pożegnanie roku na Arenie Zabrze.
W przypadku zwycięstwa nad Cracovią Górnik Zabrze wspiąłby się na pozycję lidera PKO Ekstraklasy. Zespół Marcina Brosza rozegrał jednak bardzo słaby mecz i pożegnał się z Areną Zabrze w 2020 roku porażką

Sportslaski.pl
Raz ręka, raz nie. Pasy górą w Zabrzu.
Górnik trzeci raz w tym sezonie nie punktuje w Zabrzu. Sobotnie starcie było słabym widowiskiem. Trójkolorowi nie pokazali się z dobrej strony i pojedynek był podobny do tego w Płocku. Jednakże, na Cracovię było to za mało. Sytuacji nie poprawiły niezrozumiałe decyzje i interpretacje sędziowskie.

Interia
Górnik Zabrze – Cracovia 0:2 w 13. kolejce PKO Ekstraklasy.
Zabrzanie nie mieli pomysłu, jak rozgryźć gości. Zmiany dokonane przez Marcina Brosza również nie przyniosły zamierzonego efektu. Złożyło się to na trzecią stratę punktową w Zabrzu. Trójkolorowi tracą przewagę nad goniącymi rywalami, a Cracovia zalicza ważne zwycięstwo, co pozwala im wyrównać się punktowo z Lechem i Lechią

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments