Meczyki.pl – źródło informacji piłkarskich dla kibiców i typerów

Kris  -  23 października 2020 19:03
0
2393

Meczyki.pl to jeden z pięciu największych serwisów sportowych w Polsce. Choć jeszcze kilka lat temu był on kojarzony głównie z linkami do internetowych transmisji z meczów na żywo, dziś jest źródłem wszelkich informacji o tematyce sportowej oraz portalem opiniotwórczym z dużą społecznością i wieloma treściami, które pojawiają się tam codziennie. Pojawiają się tam również informacje dotyczące polskiej Ekstraklasy, a co za tym idzie, związane również z Górnikiem Zabrze.

Statystyki na stronie Meczyki.pl

Badania Google Analytics z sierpnia 2020 roku wykazały, że właśnie w tym miesiącu portal Meczyki.pl pobił swój rekord pod względem liczby unikalnych użytkowników odwiedzających portal, których było 3,33 miliona. Jeśli natomiast chodzi o liczbę wszystkich wyświetleń strony w ciągu miesiąca, było to 39,9 miliona. Lepszymi wynikami mogą poszczycić się jedynie nieliczne portale sportowe działające w Polsce.

Portal Meczyki.pl odwiedzają głównie osoby pomiędzy 25. a 34. rokiem życia. Stanowią oni aż 45% jego społeczności. Czytelnicy pomiędzy 35. a 44. rokiem życia oraz ci, którzy skończyli już 45 lat stanowią po 20% całości odbiorców. Pozostałe 15% to użytkownicy młodsi niż 25 lat.

Wszystkich użytkowników, którzy posiadają swoje konto na stronie Meczyki.pl jest ponad 252 tysiące. W sierpniu 2020 roku pod treściami publikowanymi w serwisie zamieścili oni 41,4 tysiąca komentarzy. Wskazuje to jednoznacznie, że użytkownicy są zaangażowani w życie i funkcjonowanie strony oraz chętnie korzystają z możliwości udzielania własnej opinii na bieżące tematy sportowe.

Treści publikowane codziennie na Meczyki.pl

Na stronie Meczyki.pl codziennie pojawia się około siedemdziesięciu artykułów newsowych, które mają za zadanie przekazać najświeższe informacje ze świata sportu cytowane z zagranicznych oraz polskich mediów. Nie brakuje tam również autorskich treści zdobywanych przez redaktorów serwisu. W każdym miesiącu Meczyki.pl można przeczytać również około stu artykułów publicystycznych, takich jak felietony, wywiady, rankingi czy zestawienia.

Czytelnicy portalu mogą dowiedzieć się również, gdzie w telewizji i Internecie obejrzeć interesujące ich spotkanie. Z najciekawszych meczów i innych wydarzeń sportowych przeprowadzane są również tekstowe relacja na żywo, w trakcie których wszyscy zalogowani użytkownicy mogą skorzystać z opcji czatu.

Znajdują się tu również treści pożyteczne dla typerów. Na stronie udostępniane są porady bukmacherskie oraz artykuły opisujące oferty promocyjne, jakie nowym graczom oferują legalni bukmacherzy działający w Polsce. Z treści artykułów można dowiedzieć się, jak działają poszczególne bonusy. Przeprowadzają one również przez proces rejestracji na stronie bukmachera oraz tłumaczą, jak dokonywać wpłat i wypłat.

Na Meczyki.pl istnieje również możliwość śledzenia wszystkich wyników meczów live. Aby to zrobić, wystarczy znaleźć zakładkę Wyniki na żywo na stronie głównej. Po kliknięciu w wynik wybranego spotkania przeniesiemy się na podstronę z informacjami na temat jego przebiegu, statystyk składów i innych szczegółów.

Informacje o Ekstraklasie i Górniku Zabrze na Meczyki.pl

Na stronie Meczyki.pl nie brakuje informacji o polskiej Ekstraklasie, która obok Ligi Mistrzów jest tam traktowana priorytetowo. Z tekstów na stronie można dowiedzieć się gdzie w telewizji lub w Internecie obejrzeć każdy ligowy mecz Górnika Zabrze oraz wszystkie inne spotkania Ekstraklasy. Po każdym spotkaniu z udziałem Górnika pojawia się również jego podsumowanie z wynikiem, składami i przebiegiem.

Przy każdym tekście dotyczącym polskiej ligi znajduje się również tabela ligowa Ekstraklasy oraz klasyfikacje indywidualne: strzelców, asystentów oraz kartkowiczów, a także ligowy terminarz.

Serwis Meczyki.pl przekazuje również najważniejsze informacje na temat Górnika Zabrze i innych polskich oraz zagranicznych klubów.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments