Marcin Brosz: To jest coś więcej niż ostatnio oglądaliśmy

Spark  -  24 lipca 2016 10:24
0
844

20160711_gornik_karpaty_brosz_05
Górnik Zabrze pokonał w ostatnim spotkaniu przed startem I ligi czeskiego II-ligowca 1. SC Znojmo FK 3:0. – Nasza drużyna potrzebuje wzmocnień – podkreślił jednak po spotkaniu Marcin Brosz, trener „Trójkolorowych”.

– To był dla nas bardzo interesujący sparing. Znojomo w ostatnim sezonie do końca walczyło o awans. Myślę, że na ich tle zaprezentowaliśmy się nieźle. Jednak nie ustrzegliśmy się kilku błędów. Bardzo dobra postawa Mateusza Kuchty i naszych środkowych obrońców sprawiły, że nie straciliśmy bramki – ocenił nasz szkoleniowiec w rozmowie z klubową telewizją.

– Szczególnie cieszy nas trzecia bramka, po bardzo ładnej i kombinacyjnej akcji. To jest coś więcej niż ostatnio oglądaliśmy. To była bardzo dobra wrzutka Rafała Kurzawy, na którego tutaj bardzo liczymy. Wejście z drugiego tempa Romana Gergela, który czekał bardzo długo na bramkę z akcji. My również czekaliśmy na jego trafienie – przyznał trener „Trójkolorowych”.

– Ten zespół jest jeszcze w budowie. Powoli go stabilizujemy. Drużyna potrzebuje wzmocnień i dobrze o tym wiemy. Te mecze też to pokazują. Wynik to jedna rzecz, ale z drugiej strony jest codzienne budowanie zespołu. To jest ta druga sprawa i nad tym pracujemy – podkreślił Brosz.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments