Łukasz Madej: Na naszą sytuację nie ma mądrych

kamres  -  16 sierpnia 2015 13:51
0
862

madej_termalica_gornik_1516

 

Ciężko znaleźć odpowiedź, dlaczego jest aż tak źle – powiedział w rozmowie z Roosevelta81.pl Łukasz Madej, pomocnik Górnika.

Kibice powoli zapominają jak to jest wygrywać. – Przegraliśmy kolejny już mecz. Spotkanie zawsze ustawia zdobyta bramka, a my ją dostaliśmy już na samym początku. Powinniśmy próbować zagrać inaczej i lepiej. Na naszą sytuację nie ma mądrych. Ciężko znaleźć odpowiedź, dlaczego jest aż tak źle – mówi pomocnik zabrzan. 

W meczu z Termaliką, Łukasz Madej zagrał na środku pomocy. – Lubię grać na środku pomocy, ale muszę dostawać piłki by wchodzić w pole karne. Nie stworzyliśmy nawet dogodnych sytuacji, dlatego ciężko było myśleć o zwycięstwie. Termalica spokojnie sobie rozgrywała piłkę, ale to my pozwoliliśmy na taką grę. Gra się tak jak przeciwnik pozwala, a my pozwoliliśmy na bardzo wiele.

Jakie było Twoje pierwsze wrażenie, gdy Leszek Ojrzyński wszedł do szatni? – Widać u trenera Ojrzyńskiego dużą chęć pracy i wygrywania. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Nie przywykłem do oceniania trenerów, bo najważniejsza jest praca i wspólny cel – zakończył Madej.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevetla81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments