38' Philip Azango
94 Koniec spotkania. Przegrywamy 0:1
94 Próbujemy po raz kolejny przerzutem piłki uruchomić Żurkowskiego ale nic z tego
93 Matuszek wycina rywala i goście w posiadaniu
92 Faul na Biedrzyckim, atakujemy i Suarez nie zdołał zamknąć akcji. Było naprawdę blisko
91 Walka w środku pola, którą wygrywają rywale i to oni prowadzą grę
90 Arbiter doliczył 4 minuty
90 Jeszcze próbujemy, długa piłka do przodu. Goście wszystkie piłki odbijają
89 Jeszcze zmiana: wchodzi Skovajsa, zszedł Julien
88 I ponownie Słowacy, wywalczyli rzut rożńy
88 Urynowicz przyjął futbolówkę przed polem karnym, obrócił się, ale uderzył fatalnie
87 Ruszamy z akcją
87 Słowacy w okolicach naszego pola karnego utrzymują się przy piłce
86 Żółtą kartką ukarany bramkarz Semrinec, dodatkowa reprymenda od Szymona Żurkowskiego
84 Akcję strzałem zakończył Martin Sulek. Rozpocznie Loska
84 Suarez ofiarną interwencję ekspediuje piłkę na rzut rożny
83 Swoją prawą stroną przedzierają się goście, akcja zatrzymana faulem. Rzut wolne z narożnika naszej szesnastki
82 Loska za chwilę wznowi grę
82 Na boisku leży jeden ze słowackich zawodników
81 Catakovic opuszcza plac gry, pojawia się na nim Ubbink
80 Azango groźnie atakował i uderzył z 8 metrów nad bramką. Było niebezpiecznie
79 Wiśnia posłał piłkę w pole karne gości, minął się z nią obrońca i ta trafiła do Urynowicza. Chorągiewka ponownie w górze
78 Wiktor Biedrzycki zmienia Daniela Liszkę
77 Strzał jednego z piłkarzy rywali mija naszą bramkę
77 Przechwytujemy futbolówkę, szybko ją tracąc i znów goście
76 Teraz Trencin buduje akcję
76 Suarez bliski sięgnięcia piłki, nie udało się jednak. Semrinec wykopuje futbolówkę
75 Urynowicz nieprzepisowo powstrzymany około 30 metrów przed bramką Słowaków
74 Tymczasem aut w okolicach szesnastki gości, źle rozgarany. Rozpocznie słowacki golkiper
73 Zmiana w zespole gości, wszedł na boisko Bukari, a opuścił je Sleegers
70 Akcja wyjaśniona piłka mają nasi defensorzy
70 Wolniewicz dorzucił w pole karne, obrońca gospodarzy narzut rożny
69 Zaczynamy na własnej połowie
69 Suarez dynamicznie wyskoczył do piłki .... i powalił dwóch rywali. Jeden z nich opuszcza murawę w asyście masażystów
66 Urynowicz lewą flanką, Słowacy ratują się wybiciem na róg
66 Spotkanie obserwuje 12859 widzów
65 I jeszcze żółtą kartką ukarany Angulo
65 Sędzia boczny dźwignął chorągiewkę kiedy zabrzanie ruszali z kontrą, ponownie bardzo kontrowersyjna decyzja sędziego. Przeraźliwe gwiazdy na stadionie
64 Jimenez fauluje? w środku pola, arbiter to chyba aptekarz
63 Akcja kończy się bardzo niecelnym strzałem, wznowi Loska
62 Wolniewicz zatrzymał szarżującego Azango, goście mają rzut rożny
61 Loska robinsonadą wybija piłkę po rzucie wolnym. Świetna interwencja Tomka
60 Urynowicz pojawia się na murawie, schodzi Smuga
60 Dośrodkowanie w nasze pole karne piąstkuje Loska, mamy jednak stały fragment gry w okolicach naszej szesnastki
59 Daniel Smuga ukarany przez sędziego żółtą kartką
58 Słowacy szybko wychodzą z piłką, podobnie Loska z bramki, ale obrońca wyjaśnia sytuację
58 Gramy bardzo dobrze, stwarzamy sytuacje, brakuje szczęścia i skuteczności
57 Ajajaj, bezpośrednie uderzenie minimalnie mija bramkę Semrineca
57 Przy piłce Liszka...
56 Ponownie obrońca gości przecina dobre podanie, ale już mamy rzut wolny z boku szesnastki faulowany Żurkowski
55 Piłka wpada w końcu do bramki rywali, sędzia dopatrzył się spalonego .Bardzo kontrowersyjna sytuacja. Szkoda, ze nie ma VARu
54 Teraz słowacki bramkarz minimalnie szybszy od Jimeneza ratuje Słowaków
54 Akcja błyskawicznie przeniosła się pod szesnastkę rywali, Smuga miał futbolówkę w szesnastce rywali, nie poradził sobie w tej sytuacji
53 Trener gości szaleje przy linii, jego podopieczni już pod naszym polem karnym
52 Takie okazje trzeba wykorzystywać, no ale nic gramy dalej
51 Jimenez pognał sam na bramkę Semrineca, dokładnie dograł do Smugi, a ten nie trafił do bramki z 4 metrów.
50 Nieeeeemożliweee......jak on tego nie strelił!!!!
49 Ponownie goście, tym razem lewą stroną. Futbolówka ląduje w koszyczku "Gienka"
49 Trencin w natarciu, akcja została wyhamowana przez naszą defensywę i ostatecznie rozpocznie Loska od bramki
48 Liszka przedarł się prawą stroną, dograł piłkę przed pole karne do Żurkowskiego, strzał Szymona zablokowany
47 Obie drużyny wyszły po przerwie bez zmian
46 Górnik ma rzut wolny, Suarez fatalnie go zagrał
45 Arbiter rozpoczyna drugą część. Wierzymy w zwycięstwo!
Piłkarze Górnika wychodzą już na murawę, kibice witają ich brawami
45 Arbiter zakończył właśnie pierwszą część gry. Przegrywamy 0:1
43 Jimenez mógł znaleźć się sam przed Semrinecem, został jednak uprzedzony przez obrońcę
42 Loska wznawia już grę
42 Tymczasem goście mają rzut rożny
41 Dodatkowo Wolniewicz zostaje za chwilę ukarany żółtą kartką
41 Wiśnia wyprowadza akcję zagrywa do Jimeneza, który dośrodkowuje, ale Liszka źle kończy tą akcję
39 Słowacy wyjaśniają sytuację
39 Górnik rusza do przodu faulowany Gryszkiewicz i mamy stały fragment gry
38 Azango wykorzystał sprytne zagranie w polu karnym i strzałem w górny róg nie dał szans Losce na skuteczną interwencję
37 I niestety przegrywamy 0:1
37 Nie potrafimy dłużej utrzymać ciężaru gry na połowie rywala
37 El Mahdiou uderzał z dystansu, Loska na posterunku
36 Wiśnia pewnie przeciął płaskie dośrodkowanie, próbowaliśmy atakować, ale chorągiewka powędrowała do góry i po akcji
35 Groźnie pod naszą bramką, ale szybko wyjaśnili nasi defensorzy, rywale pozostają w posiadaniu futbolówki
33 I strzela w boczną siatkę, "Gienek" miał wszystko pod kontrolą
33 Ponownie Lawrence szuka szczęścia w akcji oskrzydlającej
32 Słowacy próbowali prawą flanką,, Lawrence nie opanował piłki
31 Suarez na lewej stronie traci futbolówkę, na szczęście było to na połowie rywali
30 Dobrze zapowiadającą się akcję Górnika przerwał arbiter dopatrując chwilę wcześniej się faulu w środku pola
29 I ponownie "Zupa" sprowadzony do parteru, już gramy
28 Żurkowski faulowany w środku pola, sędzia upomina słownie Catakovica
27 Jimenez z sobie tylko znanych powodów wybił piłkę za linię boczną i goście w natarciu
26 Mamy aut na wysokości pola karnego rywali
26 Goście wciąż w ataku, faulowany zostaje interweniujący Smuga i mamy chwilę oddechu
25 Ponownie rzut rożny, ale niestety z kontrą wychodzą goście i tylko znakomita interwencja Loski ratuje nas przed utratą gola
24 Jeszcze utrzymujemy się połowie rywala, Angulo powstrzymany w ostatniej chwili
23 Liszka dośrodkował w szesnatskę, piłkę z głowy Matuszkowi zdjął obrońca Trencina
22 Smuga faulowany pod polem karnym rywali, żółta kartka dla Yema
22 Próbujemy wysokim pressingiem na połowie przeciwnika, Słowacy wychodzą jednak z akcją
20 Rozpocznie Loska długim wybiciem
19 Ojjjj było groźnie, lewą stroną wdarli się Słowacy w nasze pole karne, ale dogranie przeciął któryś z naszym obrońców
18 W odpowiedzi Słowacy, konkretnie El Mahdioui, niecelnie
18 Teraz lewa stroną uciekał Angulo, arbiter odgwizduje spalonego
17 Lewy obrońca Julien zdecydował się przymierzyć z dystansu, bez powodzenia
16 Suarez skacze najwyżej i wyjaśnia sytuację
16 Goście lewą stroną, dobrze interweniuje Wolniewicz, ponownie korner
15 Nasz bramkarz wznowił grę
15 Catakoic uderzył z 18 metrów, kilkadziesiąt centymetrów od słupka Tomka Loski