Sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)

1
Koniec meczu
1
46' Daniel Smuga 61' Ivan Jukić
95 Na inaugurację ligi Górnik remisuje z Korną 1:1.
94 Obrońcy Korony radzą sobie z dośrodkowanie sędzia Danie Stefański gwiżdże po raz ostatni
93 Szybka zmiana akcji. Jimenez faulowany na 35 metrze przed bramką rywali
93 Dorzuca Kasakiewicz, Angulo wybija przed szesnastkę gdzie jeden z piłkarzy Korony oddaje bardzo niecelny strzał
92 Kielczanie mają teraz rzut rożny
91 Mamy aut na połowie Korony, ale strata i goście wychodzą z akcją
91 Arbiter doliczył 4 minuty
89 Żółtą kartkę zarobił Wiśniewski
89 Jimenez znalazł się w polu karnym gości, był w dobrej sytuacji. Mocno się jednak zagubił i kielczanie wyprowadzili kontrę po której mają rzut wolny z 22 metrów
87 Korona dociska nas w obrębie szesnastki. Wszystko kończy się niecelnym uderzeniem
86 Rusza niezmordowany Żurkowski, uruchamia na prawej Michalskiego, a ten niestety fauluje rywala
85 Walka toczy się w okolicach środkowej linii. Żadnej z drużyn nie udaje się dłużej utrzymać przy piłce
83 Pewnie wyjaśnia bramkarz Korony
83 Koj dorzuci w pole karne
83 Gryszkiewicz faulowany przy linii środkowej
82 Ponownie kielczanie w natarciu. Soriano z bliska dochodzi do uderzenia głową. Nie trafia do bramki. Wznowi grę Loska
81 16 683. kibiców ogląda pojedynek Górnika z Koroną
80 ponownie Loska ratuje naszą drużynę. Wygrywa pojedynek sam na sam z Jukiciem
79 Wielkie UFFF, Loska instynktownie broni strzał głową któregoś z koroniarzy. Znakomita interwencja naszego golkipera
78 Goście mają rzut wolny z prawego narożnika szesnastki.
77 Na trybunach znakomity doping TORCIDY!!!
77 W akcji goście, przejmujemy piłkę. Prawą stroną wpadł Żurkowski w pole karne i próbował strzału. źle trafił i piłka minęła bramkę Hamrola
75 Malarczyk huknął z 40 metrów, wprost w ręce "Gienka"
74 Michalski przejął futbolówkę na własnej połowie, następnie niedokładnie posłał ją w kierunku Angulo. Korona blisko szesnastki Górnika
72 Tymczasem grę z piątego metra wznowi Loska
72 Gardawski opuszcza murawę, pojawia się na niej Kasakiewicz
71 Zmiana w zespole gości
70 Mocno bita piłka, bramkarz Korony piąstkuje i budujemy akcję na własnej połowie
70 Rzut wolny już wykonany, jego efektem korner dla naszego zespołu
69 Szymon Matuszek zmienia Urynowicza
69 Żurkowski przeprowadził rajd na połowie rywala, a "koroniarze" zatrzymali piłkę ręką i mamy rzut wolny i zmianę
67 Próba wyprowadzenia ataku szybko zakńoczona przez obrońców Korony
67 Janjić uderza głową pod poprzeczkę, Loska z największym trudem przenosi piłkę nad poprzeczką.
65 Słabszy okres gry "Trójkolorowych"
65 Od kilku minut gorąco pod naszą bramką. Rywale nie trafili dwukrotnie czysto w futbolówkę na szczęśćie
64 Zmiana w Górniku. Boisko opuszcza Smuga, na murawie Igor Angulo
62 Gramy dalej, jest jeszcze pół godziny meczu przed nami
61 W środku pola Korona przejmuje piłkę. Szybka akcje kończy się golem, bramkę z ośmiu metrów zdobył Jukić
60 San poszkodowany wykonał stały fragment gry. Trafił w mur i aut dla Górnika
60 Piłka posłana pod szesnastkę, a tam faulowany Urynowicz. Mamy rzut wolny z 18 metrów
59 Michał Koj wygrywa powietrzny pojedynek z rywalwem, jest przy tym nieprzepisowo atakowany
58 Zmiana w zespole gości. Możeń opuścił boisko, wszedł na murawę Jnić
57 I kontra gości... ufff Gardawski sam przed Loską, nie trafił jednak do bramki. Było bardzo gorąco
57 Gryszkiewicz z lewej strony posłał piłkę, aczkolwiek zbyt mocno
56 Uryn z trudem podnosi się z murawy, ale wygląda na zdolnego kontynuować zawody
55 Urynowicz faulowany w środku pola, żółta kartka dla Malarczyka za to zagranie
54 Dośrodkowanie Rymaniaka wybite przez naszych defensorów
53 Strzał Gardawskiego zza pola karnego spokojnie broni Loska
52 Goście powoli zdobywają teren, raz za razem ich akcja jest przerywana
51 Mogło być 2:0 z bramki wychodzi jednak Hamrol i ratuje piłkę na linii pola karnego
49 Zmusiliśmy do błędu bramkarza Korony i mamy rzut z autu
49 Wyszła Korona z akcją , dośrodkowanie Rymaniaka wybite przez Wiśniewskiego
47 Indywidualna akcja Liszki, wpadł w pole karne ale tam obrońcy wybijają na rzut rożny
47 Już wszystko ok, zaczyna Loska
47 Szybko wznowili goście, długa piłka na Soriano, ale faulował przy okazji Koja zawodnik gości i teraz Koj leży na murawie
46 Prawdopodobnie po asyście Jimeneza padła bramka
46 Ależ pięknie się to dla nas zaczyna
45 Ledwo zaczęliśmy !!! Pierwsza akcja !!!1 Smuga wychodzi sam na sam i 1:0 dla GÓRNIKA !!!!!
45 GRAMY!!
Ryczkowski nie wyjdzie na 2 połowę w jego miejsce Jimenez
Daniel Stefański z asystentami również
Zawodnicy Korony już na murawie
46 I właśnie ją zakończył. Remisujemy 0:0.
46 Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej części gry
45 Liszka wrzuci piłkę, akcję kończy strzałem z dystansu "Zupa", piłka wysoko poleciała na dpoprzeczką
45 Żurkowski przebojem w pole karne, zostaje zatrzymany, mamy jednak rzut rożny
44 Gryszkiewicz wyprowadza akcję lewą stroną
43 Tymczasem "Gienek" wybija na połowę Korony
43 Michalski zderzył się z rywalem, boleśnie to odczuwając i opuszcza boisko gdzie czekają na niego masażyści.Wszystko wydaje się jednak w porządku
41 Piłka w rękach Loski, nasz bramkarz wznawia grę
41 Michał Koj przecina głową dośrodkowanie, ale "żłocisto-krwiści" mają rzut rożny
40 Wciąż jesteśmy na połowie Górnika, goście szybko wymieniają podania między sobą, naruszyć obrony Górnika nie są w stanie
38 Przebijanka pod polem karnym ostatecznie goście z autu
38 Faul Ambrosiewicza na naszej połowie i rzut wolny
37 Górnik wychodził z szybką akcję jednak długie zagranie Michalskiego przeciął obrońca Korony
36 Hamrol przy wyprowadzaniu futbolówki trafił w Urynowicza, niestety piłka po odbiciu uciekła Marcinowi na aut bramkowy
36 Korona próbuje prawą flanką akcję wyjaśnia głową Michalski
34 Smuga narobił trochę zamieszania w szesnastce gości, piłka trafiła na 20 m pod nogi Ambrosiewicza, ale jego uderzenie bardzo słabe
33 Groźnie pod bramką Loski po zagraniu Możdżenia, nasz bramkarz ponownie najszybszy w polu karnym i łapie piłkę
32 Marcin Brosz korzysta z chwili i przekazuje przy linii bocznej uwago swoim zawodnikom
32 I jeszcze zderzenie Urynowicza z Kovacevicem, obaj zawodnicy potrzebują pomocy medycznej
31 Ostre wejście Urynowicza w nogi rywala, arbiter tylko napomina zawodnika Górnika
30 Loska szybszy od napastnika Korony po długim zagraniu z głębi pola
28 Jeszcze raz "Zupa" dośrodkował tym razem Hamrol łapie piłkę
28 Nawałnica Górnika, teraz Żurkowski z lewej wpadł w pole karne huknął, jednak bramkarz Korony wybił piłkę na róg
27 Kopia akcji, tyle że Uryn był qw jeszcze lepszej sytuacji, ale uderzył zbyt lekko
26 Smuga świetnie przedarł się prawą stroną, dograł do Urynowicza, który źle przyjął piłkę i akcja sama się wyjaśniła
25 Michalski dośrodkował w pole karne, obrońcy Korony czujni wyjaśnili akcję
25 Przejmujemy piłkę, konkretnie Żurkowski, ale znów powstrzymany niezgodnie z przepisami
24 Rzut z autu na wysokości naszego pola karnego
23 Teraz dłużej nie udaje nam się odzyskać futbolówki
23 Nasza defensywa wypycha gości na własną część boiska
22 Goście przy piłce na naszej połowie próbują zmieniać strony
21 Futbolówka ponownie pod bramką Korony i ponownie aut
21 Rymaniak zatrzymany przez defensorów Górnika
20 Goście wznawiają z autu i to oni z kolei przedostali się pod naszą szesnastkę
19 Jesteśmy już bliżej bramki Korony, mamy aut
19 W odpowiedzi goście próbowali zza pola karnego, ale bez powodzenia
19 Smuga ruszył do dobrej piłki, mógł znaleźć się sam przed Hamrolem, został jednak powstrzymany
18 Akcja Korony zakończona strzałem Jukicia z pierwszej piłki
17 Żurkowski odbiera piłkę rywalowi, po chwili jest faulowany w środku pola
16 Gryszkiewicz zatrzymany na lewej stronie, ale piłka w posiadaniu Órnika
15 Mocne uderzenie Górskiego mija słupek bramki Loski
15 I wywalczyli aut na połowie gospodarzy
14 Kielczanie budują akcję od tyłu
13 Żurkowski wszedł prawą stroną, posłał piłkę wzdłuż bramki, ale bramkarz na posterunku