Koniec meczu
1
40' Igor Angulo
84' Igor Angulo
80' Piotr Wlazło (samobójczy)
4' Tadas Romańczuk
Dzięki, że byliście z nami. Kapitalny mecz za nami. Jak zwykle z resztą. Do usłyszenia!
Koniec!! Górnik wygrywa z Jagiellonią 3:1!!! Kapitalna druga połowa naszego zespołu! Koncert! Igor Angulo dokłada dwa gole i ma ich już łącznie 18! A lider ponownie wraca tam, gdzie jego miejsce, czyli do Zabrza!
93 Super, że Dominik też dostał swoją szansę. Drugi debiut tego wieczora
92 I jeszcze jeden debiut. Lasik za Angulo. Co za pożegnanie dla Igora!
91 Dośrodkowanie z lewej strony wyłapuje Loska. To już nic nie może się wydarzyć
90 Europe na trybunach, a na boisku deklasacja
89 Owacja na stojąco dla Łukasza Wolsztyńskiego. W jego miejsce Krzysiek
88 A nie mówiliśmy? Zaraz wejdzie Kiklaisz, super!!
88 3:1 a zabrzanie dalej atakują. Druga połowa to bezlitosna egzekucja. Jaga nie istnieje
87 Co gra ten Górnik. Wielki mecz, wielka drużyna
85 Dalej atakuje Górnik! Świetna druga połowa naszego zespołu!
84 Co za podanie Koja! Świetna piłka do Igora!
83 GOOOL GOOOL GOOL!!! ANGULO ZABAWIŁ SIĘ Z KELEMENEM I ZDOBYWA GOLA!!!!!
82 Kurzawa uderza nad murem i broni Kelemen!
80 Runje z żółtą kartką i kolejny raz rzut wolny. Tym razem jednak będzie chyba strzał!
80 A jednak Wlazło samobój! Ale who cares! Jademy durś!!!
79 GOOOL!!!!! GOOOL!!! ZNOWU TEN STAŁY FRAGMENT GRY!!! KOJ ZDOBYWCĄ GOLA!!!
78 Kądzior faulowany na skrzydle. Będzie szansa na dorzucenie z rzutu wolnego
77 Dobra próba Wolsztyńskiego. Ponownie zabrakło niewiele, by Angulo wyszedł na czystą pozycję
77 Ileż miejsca miał Żurkowski.. Mógł zagrać na skrzydło, mógł próbować wypuścić Angulo. A wybrał najgorzej, czyli strzał
75 Ponownie ładnie grali, ale Kądzior nie zrozumiał intencji Kurzawy
73 Dani ucierpiał po starcie głowami. Na razie zabrzanie będą grać w 10
72 Suarez leży ma murawie. Oby nic poważnego.
70 Nierozważnie Koj
70 Kądzior wzdłuż lini bramkowej i znowu zabrakło tylko wykończenia!
69 Ahh, nieczysto Angulo
68 Wznosi się doping, a Górnik napiera!
67 Znowu gorąco. Koj na spalonym
64 Kądzior sprzed pola karnego wysoko nad poprzeczką
63 Ale poklepali! Kądzior do Kurzawy, który był na minimalnym spalonym. Ale i bez tego nic by z akcji nie było bo Kurzawa uderzał nad bramką
61 Ładnie Gornik! Angulo dorzucał i szkoda, że Szymon Żurkowski nie zdołał uderzyć głową
59 Piłkarz Jagi trafia w mur kontra i ostatecznie aut
58 Źle źle źle. Matuszek bardzo nieodpowiedzialne fauluje tuż przed polem karnym. Na szczęście to było z boku boiska
57 Komplet widzów na trybunach, daje głośno do zrozumienia co sądzi o VARze
55 Nie ma gola.... Nie wiemy czy chodzi o spalonego czy faul Angulo na bramkarzu
54 A przepraszamy to Matuszek! Ale będzie chyba VAR..
53 GOOL GOOL GOOOL!!!!!! ANGULOOOOOO!!!!!!
51 Uh. Sheridan wyprzedza w polu karnym Suareza. Na szczęście Loska czujnie wyszedł z bramki i złapał piłkę
48 Przekozaczył Suarez z przyjęciem piłki, na szczęście zdołał wybić na aut
47 Górnik odpowiedział prostopadłym podaniem Wolsztyna do Angulo. Trochę zabrakło dokładności
46 Zaczęła mocno Jaga
46 Gramy!
Jaga już na boisku
Jagiellonia przeprowadziła kilka bardzo groźnych kontr i na pewno podobnie będzie w drugiej połowie. Tego się najbardziej obawiamy
Koniec pierwszej połowy. Świetne widowisko w Zabrzu. Górnik zaczął bardzo słabo, ale z każdą minutą coraz bardziej się rozkręcał. Remis zasłużony, ale po tych ostatnim fragmencie chyba ze wskazaniem na Górnika.
43 Odpowiadają goście. Wlazło w koszyczek Gienka
41 Ale mógł pójść za ciosem Górnik. Kurzawa w ostatniej chwili zatrzymany
40 I JESTTT!!! ANGULO!!!! KĄDZIOR DO HISZPANA I MAMY REMIS!!!!!
40 Kądzior do Wolsztyńskiego i rzut rożny. Może teraz..
38 Druga w tym meczu dobra piłka Suareza. Wolsztyński nie zdołał jednak opanować futbolówki
36 No i wszystko jasne. Kolejny komplet przy Roosevelta!
35 Ależ kontry wyprowadzają goście. Novikovas tym razem łatwo sobie radzi z Wolniewiczem, zagrywa do Frankowskiego i ten koło bramki
33 Ładnie Górnik. Kolejny rzut rożny
32 Kurzawa z rzutu wolnego zagrywał w pole karne i niecelnie Wieteska
31 Ale po tym słabym początku Górnik w ostatnich kilkunastu minutach wygląda bardzo dobrze.
30 Kurzawa z autu, zamieszanie w polu karnym i akcje kończył niecelnym strzałem Koj
27 Frankowski uderza ze skrzydła i pewnie broni Loska
26 Ależ kocioł pod bramką Jagi! Zaczęło się od dośrodkowania Koja, a następnie uderzał Kądzior
24 Kądzior zagrywa w punkt na jedenasty metr do Wieteski, a ten źle chyba obliczył lot piłki bo strzał mocno niecelny
23 Mamy rzut rożny
23 Kądzior wychodzi na pozycje i jego strzał został zablokowany!
21 A do Koja zagrywał Suarez
20 Teraz Matuszek przed szansą ale nieczysto trafił w piłkę
20 Groźnie Górnik! Koj dostał świetną piłkę na skrzydle i mało brakowało, a Wolsztyński sfinalizowałby jego podanie
19 Koj na pamięć wzdłuż linii. Tylko, że nikogo tam nie było
17 Wreszcie dobrze Kurzawa na skrzydle. Dośrodkowanie jednak przeciągnięte
16 Naprawdę każdy atak Jagiellonii jest niebywale groźny. Zabrzanie balansują na linii
14 Angulo! Świetna piłka Wolsztyńskiego do Hiszpana, a ten się zdecydowanie pośpieszył i uderzał mocno niecelnie z nieprzygotowanej piłki
13 Novikovas ośmiesza w polu karnym Wieteske, wykłada do Pospisila a ten obok bramki
12 Strata Żurkowskiego i kolejna kontra. Na szczęście spalony. Nie chcemy krakać, ale tu naprawdę śmierdzi drugim golem dla gości
12 Wieteska uderzał z chyba 40 metrów. Wszyscy wiemy, jak to musiało się to skończyć
10 Kurzawa na spalonym
9 Ależ groźnie kontratakuje Jagiellonia. Na razie zabrzanie są masakrowani przez ten element
8 Strata Wolsztyńskie i chwilę później faul Kądziora
7 Na razie Górnik mocno niedokładny. A to daje okazje Jadze na kontrataki. Przed chwilą groźnie szedł prawą stroną Novikovas
5 Jak odpowie Górnik? W tym sezonie zabrzanie rzadko pierwsi tracili gola, ale prawie zawsze potrafili odpowiedzieć
4 Nie popisał się Rafał Kurzawa. Zdecydowanie za bardzo cackał się z Romańczukiem
4 Niestety tracimy gola. Romańczuk w ciężkiej sytuacji pokonuje Tomasza Loskę
2 Ulala. Ale piętka Angulo. Od Autu Górnik
1 Ładnie klepał Górnik, ale Kurzawa źle przyjął piłkę i kontra Jagi. Pierwszy strzał Wlazły z dystansu nad bramką
0 Jademy durś!!
Piłkarze już rozstawieni, czekamy na pierwszy gwizdek sędziego
Piękny obrazek. Kibice oraz władze uczczą 80 urodziny Pana Stanisława Oślizły. Żywa legenda Górnika
Stanisław Oślizło skandują kibice!
Jeszcze godzinę przed meczem licznik ze sprzedanymi biletami wskazywał ponad 21 tysięcy. Ciekawe, czy mamy kolejny komplet przy Roosevelta
Wychodzą!
Górniku jesteśmy z Tobą!
Młynowi już zagrzewają do dopingu
Jagiellonia do Zabrza przyjechała w skromniej liczbie. Nie wypełniła nawet dolnej trybuny sektora gości.
haha! Jacek Wiśniewski w przedmeczowym studiu C+: "Jestem z Gliwic, ale przede wszystkim z Torcidy"
Kto wygra mecz? Górnik! Kto? Górnik! Kto? Górnik, Górnik, Górnik!
Białostoczanie również udali się do szatni. Do meczu już tylko 10 minut!
Zabrzanie zbiegli do szatni.
Na przedmeczowej rozgrzewce wyróżnia się Rafał Kurzawa. W gierce wewnętrznej posyła znakomite piłki, a gdy trzeba znakomicie w defensywie. Oby przełożył to na spotkanie!
A Cracovia w doliczonym czasie gry wychodzi na prowadzenie. Piątek z karnego
Mamy i składy. W Górniku standardowo bez zmian, za to jedna niespodzianka na ławce rezerwowy. Krzysztof Kiklaisz z szansą na debiut
Do rozpoczęcia spotkania jeszcze 40 minut.
Głośne brawa, a to oznacza, że na murawę wbiegają piłkarze Górnika!
Na murawie są już piłkarze Jagiellonii, którzy nagrodzeni są gwiazdami.
W sektorze gości pojawili się pierwsi kibice.
Bramkarze obu klubów rozgrzewają się jednakowo, wykonując te same ćwiczenia.
Jest i mistrz stadionowego zegara, który powoli zajmuje swoje miejsce.
Powoli schodzą się pierwsi kibice. W obrębie stadionu tradycyjnie mnóstwo kibiców, a jeszcze więcej samochodów.
Jako pierwsi na rozgrzewkę wybiegli bramkarze Górnika: Wojciech Pawłowski i Tomasz Loska
Aktualnie zespół Jagiellonii Białystok prowadzi Ireneusz Mamrot, który jest trenerem drużyny od początku nowego sezonu, zastąpił na tym miejscu Michała Probierza.
Jagiellonia to aktualny wicemistrz Polski.
Obie drużyny w ostatnim meczu przed przerwą na reprezentację wygrały swoje spotkania, ale po przerwie zostały zatrzymane. Górnik przez Legię, a Jagiellonia na własnym stadionie przez Termalicę zaledwie remisując mecz.
Nie ma lepszej recepty na porażkę niż kolejny mecz. Czy należy spodziewać się zmian w wyjściowym składzie? Raczej nie.