Sędzia: Łukasz Bednarek (Koszalin)

3
Koniec meczu
3
42' Tomasz Podgórski
62' Damian Chmiel
78' Szymon Lewicki
44' David Ledecky
58' Dawid Plizga (rzut karny)
90+1' Szymon Matuszek
Szalony mecz. Świetne widowisko. Mogło być w obie strony i chyba należy się cieszyć z remisu bo wywalczyliśmy go w końcówce. W końcu przełamał się Matuszek. NA dziś to tyle, dziękujemy za uwagę i do przyszłej niedzieli.
90+4 KONIEEEC!
90+3 Składał się do uderzenia Demjan, ale nie zdołał uderzyć.
90+2 Leeedecky tuż nad poprzeczką. Mogło być zwycięstwo.
90+1 REMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISS!!! MATTUUUSZEK. 3:3!!
90 Wolny dla Górnika z okolic 35 m. Szansa na remis.
90 Dośrodkowanie w pole karne Górnika i z trudem Kasprzik.
89 Strata piłki Plizgi na połowie Podbeskidzia. Do piłki dopadł Sierpina pobiegł z piłką i dośrodkował, ale składającego się do strzału Demjana uprzedził Kurzawa.
86 Marcin Brosz do gry wstawił Cerimagicia za Szeweluchina
86 Kąśliwe dośrodkowanie jednego z Górników i piłka poza boiskiem.
Mecz się kończy, a na tablicy wyników wciąż prowadzenie Podbeskidzia
84 Plizga próbował wbiec w pole karne z piłką, ale nie miał gdzie podać i stracił piłkę.
83 Urynowicz za Ambrosiewicza
82 Podbeskidzie znów z wolnego. Dośrodkowanie i strzał Lewickiego. Poza boisko piłkę sparował Kasprzik.
80 Wolniewicz pada w polu karnym gości, a sędzia uznał, że symulował.
78 Dośrodkowanie i Lewicki wygrał pojedynek główkowy z Szeweluchinem. Podbeskidzie na prowadzeniu.
77 Mało brakło, a Szeweluchin sięgnąłby piłkę po dalekim dośrodkowaniu Kurzawy. A tak piłka opuściła boisko.
75 Demjan wychodzi na czystą pozycję, ale spalony!
74 Górnik konstruuje swój atak. Blisko rywale.
74 Chmiel dośrodkowuje w pole bramkowe Górnika, ale bez zagrożenia
72 Wysokie dośrodkowanie Kurzawy. Piłka jeszcze po niepewnej interwencji Leszczyńskiego była w grze, ale poradzili sobie gospodarze.
71 Sporo kartek rozdaje dziś arbiter.
Liczba sprzedanych biletów na dzisiejsze spotkanie to 8730.
70 Główkuje Angulo, ale piłka wysoko nad bramką.
69 Rożny dla Górnika
67 Szeweluchin rozpychał się w polu karnym gości. Dosięgnął piłkę, ale faulował.
67 Górnik próbuje odpowiedzieć, ale niedokładnie.
Wydawało się, że Podbeskidzie słabnie, ale prezent od Kasprzika i stan meczu wyrównany
63 W międzyczasie żółtko dla Ambro za faul
Prosty strzał Chmiela, gdy wydawało się, że Kasprzik złapie, piłka przeleciała mu nad barkiem i wpadła do siatki.
62 Ależ kiks Kasprzika!!
62 Strzał Angulo broni bramkarz
61 Faulowany Plizga w narożniku
Karny został podyktowany za faul na Ledeckim. Czech dostał idealną piłkę sam na sam z Leszczyńskim od Kurzawy. Gdy minął bramkarza ten go zahaczył i sędzia nie miał wątpliwości wskazując na wapno
58 Gol Górnik. Dawid Plizga pewnie wykonał "jedenastkę"
50 Kontra gospodarzy. Wrzucał z prawej Podgórski, ale na posterunku Wolniewicz
49 Świetna wrzutka Kosznika. Spore zamieszanie w okolicach pola karnego TSP i mamy faul przy narożniku
Za chwilę początek drugiej połowy
W przerwie na murawę wybiegło kilkudziesięciu małych adeptów piłki nożnej i przeprowadzają pokazowy trening
Bardzo ciekawe widowisko mamy dziś w Bielsku. Obie ekipy stworzyły sporo sytuacji bramkowych do przerwy i to mimo deszczu oraz nasiąkniętej murawy. Na razie mamy dwa gole. Wpierw Podgórski idealnie przymierzył nad murem, że świetny do tego momentu Kasprzik musiał skapitulować, ale już dwie minuty później Kurzawa zakręcił obrońcą na lewym skrzydle i dośrodkował na 8m gdzie silny jak tur Ledecky przepchnął głową futbolówkę do bramki Leszczyńskiego. Tak wiec mamy 1:1
45 Koniec pierwszej połowy!
44 Kurzawa do Ledeckiego i mamy remis!!!
42 Przegrywamy! Podgórski idealnie uderzył bezpośrednio z wolnego.
42 Szeweluchin trafia w nos Demjana i Podbeskidzie ma dobrą sytuacje, aby z 20 metra otworzyć wynik spotkania.
41 Szeweluchin zagrywa prostopadle do Angulo ten odgrywa do Ledeckiego i strzał Czecha broni Leszczyński.
40 Każda wrzutka w nasze pole karne na 5. metrze kończy się sporą nerwowością. Dobrze, że rywale nie potrafią tego wykorzystać.
"Nie pamiętam bo nie mogę..." śpiewa Torcida
W ostatnich minutach zbytnio oddaliśmy inicjatywę rywalom i staramy się grać z kontry
38 Plizga z własnej połowy do Ledeckiego, ale radzą sobie obrońcy rywali.
37 Co tam się dzieje! Kasprzik znakomicie wyciąga piłkę po dośrodkowaniu Sokołowskiego i uderzeniu Sierpiny.
35 Żółta dla Matuszka za zbyt agresywne wejście na piłkę pod polem karnym rywali.
Po przeciwnej stronie "Marsylianka". Czekam aż zaczną śpiewać "My jesteśmy chłopcy z Zabrza... yyyy tzn z Bielska..."
Cover band na całego
35 Dobra wrzutka Janoty ze stałego fragmenty gry. Do piłki doszedł Piacek, ale Kasprzik broni.
"Na zawsze wierni, na zawsze oddani..."
33 Dośrodkowuje Sierpina i znów piłka zbyt lekko wybita, ale bez konsekwencji.
32 Dobre zagranie Matuszka do Ledeckiego, ale ten traci piłkę.
W niektórych miejscach na murawie porobiły się spore kałuże i piłka zatrzymuje się w miejscu
30 Oglądamy otwarty mecz i sporo sytuacji. Górnicy do boju!!
30 Mocne uderzenie Janoty i na posterunku Kasprzik.
29 Plizga pada przed polem karnym, ale sędzia nakazuje grać dalej.
29 Spokojnie starają się rozgrywać swoje akcje zabrzanie. Przez formacje, ale decydujące podania jeszcze do poprawy.
Warunki ciężkie ale gra może się podobać
27 Dośrodkowanie Podbeskidzia i Dejman nad bramką. Lekka nerwowość w naszej defensywie.
26 Angulo wrzuca do Ambrosiewicza, ale ten z ostrego kąta nie trafia do bramki.
24 Pierwsze minuty w wykonaniu Wolsztyńskiego mogą się podobać. Gra ładne piłki otwierające drogę do bramki.
24 Ledecky próbował przełożyć futbolówkę i poślizgnął się na murawie. Piłka trafia do Angulo, ale ten chybił.. Dobra sytuacja po raz kolejny zmarnowana.
23 Dośrodkowanie gości. Szeweluchin wybija prosto na nogę Deji, ale ten uderza tuż nad poprzeczką
22 Szeweluchin fauluje Demjana i od rzutu wolnego goście. z okolic 30 metra.
21 Znakomite zagranie Plizgi w pole karne do Ledeckiego, ale ten marnuje dogodną sytuację. Nie udało mu się strzelić z woleja.
20 Ledecky uderza z okolic 20 metra. Piłka jeszcze po rykoszecie w rękach bramkarza Podbeskidzia.
19 Uffffffffffffffff. Z dalekiej podróży wrócili zabrzanie. Janota do Sierpiny, ale ten przegrał pojedynek oko w oko z Kasprzikiem, choć same uderzenie było bardzo słabe.
18 Soczyste uderzenie Wolniewicza z okolic 16 metrów, ale jak struna rozciągnął się Leszczyński i wyciągnął piłkę niemal z okienka.
17 Podbeskidzie w przewadze atakowało bramkę zabrzan, ale podanie do Janoty baardzo słabe i piłka padła łupem Kasprzika.
Boisko jest dziś bardzo grząskie, oby obyło się bez kontuzji
16 Angulo z pierwszej piłki do Wolsztyńskiego ten uderza, ale broni Leszczyński. Dobra sytuacja zabrzan!
15 Pierwszy kwadrans za nami. Wyrównana gra i sporo niedokładności.
14 Aktywy w ekipie gości Janota stara się często być przy piłce.
Miejscowi dziś się bardzo starają ale takiej liczbie "Trójkolorowych" nie dadzą rady
13 Mogli wyjść z kontrą Górnicy, ale rozsypała się ona w okolicach środka boiska.
12 Szybko wykonany stały fragment gry, ale mało z niego wyszło.
11 Rożny dla Podbeskidzia. Wolsztyński zablokował dośrodkowanie Sierpiny.
10 Nakładają pressing na rywali zabrzanie i są coraz bliżsi przejęcia piłki.
8 Gospodarze próbują odpowiedzieć, ale widzimy głównie chaos.
7 Świetna piłka Wolsztyńskiego z własnej połowy do Angulo, ale ten próbował podciąć piłkę i padła łupem Leszczyńskiego.
"Ole ole ole... Górnik Zabrze..."
6 Powoli przejmujemy inicjatywę w środku pola, ale na razie mało z tego wychodzi.
5 Wolsztyński starał się poklepać z Matuszkiem, ale szybko stracił piłkę.
4 Dośrodkowanie Podbeskidzia prosto do "koszyczka" Kasprzika.
Nad stadionem ciągle pada a temperatura to zaledwie 6st C
3 Nasi obrońcy szybko starają się uruchamiać napastników, ale czujnie Podbeskidzie.
2 Spokojnie rozgrywa piłkę Podbeskidzie. Zabrzanie w większości na własnej połowie.
Młyn TSP to istny "cover band". Kto słyszał ten wie...
1 Gramy!
Skupiony Marcin Brosz. Nie ma się czemu dziwić, bo sytuacja w tabeli nakazuje zwycięstwo.
Za chwilę początek spotkania
Obie jedenastki wychodzą na murawę
Żabole już przejęli inicjatywę...
Bielska arena wypełniona dziś mniej niż w połowie. Torcida w liczbie ponad 1500 gwarantuje kto będzie się czuł grając jak "u siebie"
W Bielsku leje jak z cebra
"Trójkolorowi" też już w szatni
Zawodnicy Podbeskidzia już zbiegli do szatni
Mariusz Magiera, Michał Janota i Dariusz Kołodziej to piłkarze związani w przeszłości z Górnikiem
Dzisiejszy mecz sędziować będą Lukasz Bednarek, Marek Arys, Wiktor Wątroba i jako techniczny Grzegorz Jabłoński.
NA stadionie rozległ się alarm i prośba o opuszczenie obiektu bo wykryto "zagrożenie" chwilę później spiker podał, że to awaria systemu...
Zawodnicy obu drużyn już się rozgrzewają
Torcida w znacznej sile zajęła już swoje miejsca na stadionie i rozgrzewa gardła
Znamy już składy w jakich obie ekipy rozpoczną to spotkanie:
Podbeskidzie: Leszczyński, Magiera, Piacek, Deja, Zakrzewski, Sierpina, Sokołowski, Chmiel, Janota, Podgórski, Demjan.
Rezerwowi: Busatto, Kołodziej, Tarnowski, Mikołajewski, Feruga, Dolny, Lewicki.

Górnik: Kasprzik, Wolniewicz, Danch, Szeweluchin, Kurzawa, Ambrosiewicz, Matuszek, Plizga, Wolsztyński, Ledecky, Angulo.
Rezerwowi: Pawłowski, Kosznik, Cerimagić, Urynowicz, Skrzypczak, Żurkowski, Pikul.
Trener: Marcin Brosz