Konferencja trenerów: „Można było pokusić się o więcej”, „Oczekiwaliśmy zwycięstwa na inaugurację”

Milo  -  17 lipca 2015 20:55
0
697

warzycha5_konferencja_1314

Nie możemy narzekać na wynik. Po ostatnich meczach z Wisłą mieliśmy przykre doświadczenia. Ostatnim czasem dostawaliśmy spory bagaż bramek. – powiedział po spotkaniu z Wisłą Robert Warzycha, trener Górnika. – Nie jestem zadowolony, bo oczekiwaliśmy zwycięstwa na inaugurację – stwierdził Kazimierz Moskal, szkoleniowiec Wisły.

Robert Warzycha (trener Górnika): Nie możemy narzekać na wynik. Po ostatnich meczach z Wisłą mieliśmy przykre doświadczenia. Ostatnim czasem dostawaliśmy spory bagaż bramek. W tym spotkaniu chcieliśmy zrobić wszystko, by do Zabrza z takich bagażem nie wrócić. Był to pierwszy mecz o punkty, doszła presja, rywalizacja w lidze różni się od spotkań kontrolnych Myślę, że można było dzisiaj pokusić się o więcej, ale z pokorą przyjmujemy rezultat 1:1.

Kazimierz Moskal (trener Wisły):Nie udało się wygrać, ale do momentu strzelenia bramki przez rywala nasza postawa była dobra. Przede wszystkim graliśmy nieźle w odbiorze i stwarzaliśmy sobie sytuacje. W drugiej  połowie nie wypracowaliśmy okazji bramkowych, pojawiały się tylko próby dogrania piłki z boku boiska, stąd wynik 1:1. Nie jestem zadowolony, bo oczekiwaliśmy zwycięstwa na inaugurację

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments