Kod promocyjny w sporcie – jak to działa

Kibic  -  19 sierpnia 2019 11:05
0
2346

Legalni bukmacherzy, m.in. na skutek znowelizowania przepisów ustawy hazardowej w 2017 roku, mogą oferować swoim graczom coraz lepsze warunki gry i coraz bardziej atrakcyjne promocje na zakłady sportowe. Jedną z nich są kody bonusowe, dzięki którym uzyskać można dodatkowe środki na typowanie wyników wydarzeń sportowych. Podpowiadamy, jak działają.

Od 1 kwietnia 2017 roku legalnie w Polsce mogą działać jedynie bukmacherzy z licencją wydawaną przez ministerstwo finansów. Uregulowanie rynku bardzo szybko poprawiło wyniki legalnych bukmacherów, którzy m.in. dzięki temu mogą rozszerzać swoje działania marketingowe i reklamowe wobec klientów, zarówno nowych, jak i tych dotychczasowych. – Nadal możemy trafić w Internecie na reklamy nielegalnych bukmacherów, którzy – poza wysoką ceną – nie oferują żadnych korzyści. Natomiast w momencie, kiedy udajemy się do bukmachera legalnego, wiemy doskonale, że proponowane przez niego kursy i stawki są stabilne – mówi Piotr Glinkowski, ekspert Arskom Group, w rozmowie z agencją informacyjną Newseria. Jedną z najczęstszych, ale i najbardziej atrakcyjnych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów są kody promocyjne na specjalne bonusy z okazji ważnych wydarzeń sportowych (Liga Mistrzów, Mecze Reprezentacji Polski czy Mistrzostwa Świata).

Jak działają kody promocyjne od legalnych bukmacherów?

Kody bonusowe to odmiana kodów promocyjnych dostępnych w Internecie w wielu sklepach online, w tym sportowych i turystycznych. W odróżnieniu od nich, pozwalają one jednak uzyskać nie rabat, darmową dostawę czy produkt w gratisie, ale tzw. bonus, czyli dodatkowe środki, które następnie przeznacza się na obstawianie zakładów wzajemnych.

Kody bonusowe do promocji znaleźć można bezpośrednio na stronach internetowych legalnych operatorów zakładów sportowych, niekiedy firmy informują o nich w swoich kanałach w mediach społecznościowych, spotach video itp. Istnieją również sprawdzeni i zaufani partnerzy legalnych bukmacherów, którzy udostępniają graczom kody bonusowe. I tak np. kod promocyjny, oferowany przez portal internetowy legalsport.pl, pozwala uzyskać atrakcyjne bonusy u większości działających na polskim rynku operatorów z licencją MF. Inny serwis dla zawodowych typerów oferuje podobne kody na inne zdarzenia. Kody promocyjne na zakłady sportowe pojawiły się też 2 razy w ofercie picodi.com, serwisu agregującego oferty promocyjne za kod dla firm z całego świata.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego? Zazwyczaj wpisuje się go w określone pole formularza rejestracyjnego podczas zakładania konta u bukmachera albo dokonywania wpłaty. Czasem bywa i tak, że kod wprowadzany jest automatycznie (np ten kod promocyjny LVBET pojawia się automatycznie). W zależności od rodzaju promocji, kod bonusowy pozwala na uzyskanie większego w porównaniu do standardowej oferty bonusu na start (premii za założenie konta u danego operatora), bonusu bez depozytu (np. przy okazji dużych imprez sportowych, takich jak igrzyska olimpijskie czy mistrzostwa świata) lub bonusu od depozytu (określonej części dokonanej wpłaty). Za te dodatkowe pieniądze gracz może oczywiście obstawiać zakłady – nie może ich wypłacić dopóki nie spełni wymaganych przez organizatora promocji warunków, np. nie obróci nimi dwa czy trzy razy.

Kody bonusowe to doskonały sposób, by zyskać więcej środków na granie – co więcej, ich oferta na rynku jest na tyle szeroka, że wybrać można ten, który najlepiej spełnia nasze oczekiwania. A szeroki wybór atrakcyjnych promocji jest przecież tym, co każdy z nas lubi najbardziej!

Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją Ministerstwa Finansów.

 

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments