Kibicowska zapowiedź meczu z Pogonią Siedlce. Wszyscy na stadion!

Slazier  -  19 sierpnia 2016 08:13
0
1054

kibice_Górnik_Legia_Puchar_1617

Już w piątek Górnik rozegra swój kolejny mecz przy Roosevelta. Tym razem przeciwnikiem „Trójkolorowych” będzie drużyna Pogoni Siedlce. Początek spotkania jest zaplanowany na godz. 20:30.

Siedlce to fan-club Legii, dlatego można powiedzieć, że ponownie będziemy gościli u siebie sympatyków obecnego mistrza Polski. Kibice Pogoni mają zgodę ze Strzelcem Chodów, a także układ z Wisłą Puławy. Regularnie jeżdżą na wyjazdy, a do Zabrza wybierają się transportem kołowym. Cena tego wyjazdu obejmuje przejazd autokarem oraz bilet na mecz, i wynosi 80 zł. Co ciekawe, zapisy były prowadzone jedynie do 12.08. Liczymy na jak największą ilość kibiców gości, gdyż ich obecność niewątpliwie doda spotkaniu rumieńców.

Bilety na ten mecz można nabywać w niebieskiej i białej kasie Stadionu, w punktach Kolportera, przez internet za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl. Warto zaznaczyć, że cena biletu w dniu meczu wzrasta o 5 złotych.

Cierpliwość sympatyków Górnika jest poddawana wielkim próbom. Wierzymy jednak, że pomimo wszystkich przeciwności, znowu jesteśmy w stanie pojawić się na Roosevelta w bardzo dobrej liczbie. Nie bez powodu Torcida jest nazywana „12” zawodnikiem Górnika, ponieważ nieustannie wspiera swój ukochany klub. Miejmy nadzieję, że fanatyczny doping poniesie naszych piłkarzy do tak upragnionego zwycięstwa.

Wszyscy na mecz! My będziemy, a Ty?

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments