Kibicowska zapowiedź meczu z Miedzią Legnica. Pożegnanie piłkarskiej jesieni w Zabrzu!

Slazier  -  19 listopada 2016 19:37
0
1010

kibice2_wigry_1617

Spotkanie z Miedzią Legnica będzie ostatnim meczem Górnika przed własną publicznością w 2016 r. Początek niedzielnego widowiska zaplanowano na godz. 17:45.

Kibice z Legnicy mają zgodę ze Śląskiem Wrocław, a także układ z Płomieniem Żary oraz BKS-em Bielsko-Biała. Miedź nie ma dobrych stosunków z Zagłębiem Lubin, Chrobrym Głogów oraz Górnikiem Wałbrzych. Legniczanie regularnie jeżdżą na wyjazdy, i potrafią się dobrze zaprezentować na meczach derbowych.

Miedzianka bardzo mocno mobilizuje się na to spotkanie. Kibice z Legnicy przygotowania na wyjazd do Zabrza rozpoczęli już pod koniec października. Na mieście rozwieszono liczne plakaty, transparenty zachęcające do udziału w spotkaniu, a nawet nagrano zapowiedź wideo:

Miedź do Zabrza wybiera się samochodami oraz autokarami, a dla każdego kibica będzie przygotowany gadżet w postaci czapki zimowej w barwach klubu z Legnicy. Koszt wyjazdu wynosi 25 zł (auto) i 65 zł (autokar). W sektorze gości ma zasiąść ok. 700 osób.

W szeregach Torcidy również panuje mobilizacja. Kibice z Zabrza chcą jak najliczniej stawić się w młynie i głośno dopingować Górnika, by ten odniósł kolejne zwycięstwo. Nikomu nie musimy przypominać, że jest to ostatnie spotkanie przy Roosevelta w tym roku. Mamy nadzieję, że frekwencja będzie stała na bardzo dobrym poziomie.

kibice_bytovia_1617

Wszystkim zależy nam na dobru Górnika, dlatego powinniśmy zachęcać znajomych, członków rodziny do przyjścia na stadion. Dobrze wiemy, że ten rok był dla nas bardzo zły, ale musimy ponownie pokazać, że to MY jesteśmy największym dobrem tego klubu.

Warto wspomnieć, że klub z Zabrza przygotował na to spotkanie specjalną promocję biletów pod hasłem „Yno Górnik”, o której pisaliśmy w tym miejscu.

Spotkanie z Miedzią pod względem kibicowskim zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego mocno apelujemy o liczne stawiennictwo na stadionie i głośny, nieustający doping.

Wszyscy na Roosevelta!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments