Kibicowska zapowiedź kolejki. Torcida jedzie do Bełchatowa, a prawie wszystkie ekipy organizują wyjazdy. Mecz przyjaźni w Gdańsku.

g.rajda  -  24 października 2014 06:36
0
1215

kibice_belchatow_gornik_pp_1314

W najbliższy weekend w podróże uda się aż 7 z 8 ekip, wyjątkiem są legioniści, którzy solidaryzują się z Zawiszakami i do Bydgoszczy nie jadą. Najciekawiej zapowiada się wyjazd kibiców z Zabrza do Bełchatowa, lecz licznie powinno być także ne sektorze gości w Gliwicach oraz Poznaniu. Dodatkowo w sobotę odbędzie się mecz przyjaźni w Gdańsku, gdzie do Lechii przyjedzie Śląsk. Te spotkanie transmitowane będzie w telewizji publicznej, więc kibice na trybunach powinni zadbać o atrakcyjność pojedynku. Co jeszcze wydarzy się w najbliższy weekend? Zapraszamy do lektury!

GKS Bełchatów – Górnik Zabrze
piątek, 24października, godz. 18:00

Torcida na ten wyjazd otrzymała 350 biletów, bilety sprzedawane były w cenie 30 złotych. 65 złotych trzeba było zapłacić za bilet z przejazdem. Warto przypomnieć naszą ostatnią wizytę w Bełchatowie podczas której na prawdę sporo się działo. Relację z tego wyjazdu przeczytacie klikając w ten link. Przypominamy także o tym, że zbiórka zaplanowana jest na godzinę 14:00 pod stadionem, nie spóźnijcie się! Zapraszamy także do obejrzenia zapowiedzi wideo przygotowanej przez nasz serwis:
[youtube id=”LUL0J0Sg3B0″]

Sektor gości podczas ostatniej wizyty Górnika w Bełchatowie

Wisła Kraków – Podbeskidzie Bielsko-Biała
piątek, 24 października, godz. 20:30

Kibice Podbeskidzia mobilizowali się na ten wyjazd m.in. wywieszając transparent podczas ostatniego spotkania w Bielsku-Białej. Sektora gości nie zobaczymy na pewno pełnego, jednak liczba 100-200 osób jest w ich zasięgu.

10731156_300746876785796_8006255537440401932_nPodbeskidzie mobilizuje się na ten wyjazd

Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław
sobota, 25 października, godz. 15:30

W sobotę w Gdańsku odbędzie się mecz przyjaźni. Koszt biletu dla wrocławian to 25 zł, do biletu dołączana jest okazjonalna smycz. Mecz transmitowany będzie w TVP1 co jest już sporym wyróżnieniem, więc może z tego powodu kibice obu ekip będą chcieli zrobić show, a mecz zostanie przerwany na kilka minut przez przypadkowe zadymienie… :). Czemu nie!

Piast Gliwice – Jagiellonia Białystok
sobota, 25 października, godz. 15:30

Na to spotkanie kibice Piasta maja zapewnione bilety za 50% ceny. Do Gliwic Jagiellonia planuje przyjechać transportem kołowym, sam bilet kosztował 30 złotych, a bilet z przejazdem to wydatek rzędu 100 zł. Na start organizatorzy wyjazdu przygotowali 4 autokary z możliwością zwiększenia liczby w zależności od zainteresowania. A te powinno być dość spore, ostatnie wyjazdy oraz frekwencja na meczu otwarcia  pokazały, że mają oni potencjał. Podczas jednej z ostatnich wizyt „Jagi” w Gliwicach zameldowali sie oni w 102 osoby (marzec 2013 roku).

SAMSUNG DIGITAL CAMERA„Jaga” w Giwicach w marcu 2012 roku – fot. piastgliwice.eu

Pogoń Szczecin – Cracovia
sobota, 25 października, godz, 18:00

Kibice Cracovii wyraźnie odpuszczają ten wyjazd bowiem nie organizują oni zorganizowanego transportu do Szczecina, jest to dla nich najdłuższy wyjazd. Stowarzyszenie „Tylko Cracovia” sprzedaje jedynie wejściówki na to spotkanie, cena biletu to 20 złotych.

Lech Poznań – Górnik Łęczna
niedziela, 26 października, godz. 15:30

Dla kibiców z Łęcznej może być to jeden z liczniejszych wyjazdów tej rundy, dobrej liczbie sprzyjać będzie na pewno termin, który dla większości jest dogodny. Koszt wyjazdu to około 120 złotych. Sektor gości z pewnością nie zostanie wypełniony w 100%, trudno liczyć także na chociażby 50%, bowiem na domowe mecze Górnika z Łęcznej chodzi 3-4 tysiące widzów. Jak jednak będzie przekonamy się już w niedziele, a relację z tego spotkania przeczytacie z pewnością w kibicowskim podsumowaniu kolejki.

Zawisza Bydgoszcz – Legia Warszawa
niedziela, 26 października, godz. 18:00

Legioniści solidaryzują się z bydgoszczanami i nie jadą na ten mecz. W Bydgoszczy piknik, piknik, piknik… i tyle.

Ruch Chorzów – Korona Kielce
poniedziałek, 27 października, godz. 18:00

Na to spotkanie SKKK organizuje wyjazd autokarowy, którego koszt wynosi: 50 złotych (25 bilet + 25 autokar) – całość płatna przy zapisach. Kompletu się nie spodziewamy, koroniarze nie sa znani z dobrych liczbowo wyjazdów, szczególnie, że mecz rozgrywany jest w poniedziałek, a na boisku wyniki Korony są lekko mówiąc słabe. Jak jednak będzie zobaczymy. Na trybunach będzie mogło zasiąść 6800 widzów, w tym 557 kibiców Korony Kielce.

Źródło: Roosevelta81.pl
Fot.: Torcida.eu

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments