Kibicowska zapowiedź europejskich pucharów. Wszyscy na mecz!

Slazier  -  11 kwietnia 2017 21:40
0
6831

Przed nami kolejne spotkanie przy Roosevelta. Spotkanie wyjątkowe, bo z gatunku europejskich pucharów. Tym razem przeciwnikiem Górnika będzie drużyna Zagłębia Sosnowiec. Liczymy, że nikogo nie trzeba zbytnio namawiać do udziału i mimo nie najlepszego terminu meczu na stadionie zgromadzimy się w bardzo dobrej liczbie. Przypominamy, że początek środowego spotkania zaplanowano na godz. 18.

Mobilizacja na mecz z Zagłębiem w naszych szeregach trwa od dłuższego czasu – m. in. pojawiły się liczne zapowiedzi, na ulicach zawisły transparenty oraz plakaty zachęcające do udziału w spotkaniu. Również na ostatnim meczu z Olimpią Grudziądz wyraźnie daliśmy piłkarzom do zrozumienia, że mecz z Sosnowcem jest dla nas bardzo ważny i jedynym rezultatem, który nas zadowoli będzie zwycięstwo! Na dzień przed meczem sprzedano ponad 10 tys. biletów.

Przedstawiamy szczegółowy harmonogram sprzedaży biletów w dniu meczu:
• Kasa niebieska – czynna od 12:00 (zakup biletów na mecz z Zagłębiem, biletów parkingowych, kart programu Trójkolorowi, odbiór kart i karnetów zakupionych przez internet, DEPOZYT),
• Kasa biała – czynna od 14:00 (zakup biletów na mecz z Zagłębiem, biletów parkingowych),
• Kasa TORCIDA – czynna od 14:00 (zakup biletów na mecz z Zagłębiem, biletów parkingowych, DEPOZYT),
• Kasa czerwona – czynna od 15:00 (zakup biletów na mecz z Zagłębiem, biletów parkingowych),
• Galeria Zabrze – czynna od 9:00 (zakup biletów na mecz z Zagłębiem, biletów parkingowych, kart programu Trójkolorowi),
• Bilety na mecz z Zagłębiem można nabywać również on-line (www.bilety.arenazabrze.pl) oraz w wybranych punktach sieci KOLPORTER, zgodnie ze standardowymi godzinami ich otwarcia.

Mamy nadzieję, że nasz fanatyczny doping poniesie zawodników do wygranej, a kibicom Zagłębia nie da żadnych szans na wokalne przebicie się. Przypominamy, że również podczas tego spotkania będzie prowadzona zbiórka na najdłuższą flagę w Polsce!

Zagłębie ma zgodę z Legią Warszawa, Olimpią Elbląg oraz BKS-em Bielsko-Biała. Jest to nasza największa kosa spośród całego grona pierwszoligowych zespołów. Zagłębie licznie jeździ na wyjazdy, a także regularnie wspiera swoich zgodowiczów. Kibice z Sosnowca wykazują mocne anty-śląskie nastawienie i sami siebie nazywają mianem „Łowców Hanysów”. Do ich głównych przeciwników można zaliczyć Ruch Chorzów oraz koalicję KSGKS.

Kibice z Sosnowca otrzymali 1135 biletów i zapewne w sporej liczbie pojawią na Roosevelta. Koszt wyjazdu wynosi 60 zł – jeśli ktoś był w Kluczborku i wybiera się do Zabrza miał szansę uzyskać 10 zł. zniżki. Zagłębie także mobilizuje się na to spotkanie. Podczas meczu na pewno będą wspierani przez swoje zgody i będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony, ale swoim głośnym dopingiem nie damy im dojść do głosu.

Wszyscy na mecz!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments