Kibicowska relacja ze spotkania z Wisłą Płock

Slazier  -  31 lipca 2018 08:07
0
3069

Za nami spotkanie z Wisłą Płock, które zakończyło się wynikiem 1:1 i tym samym drużyny podzieliły się punktami. Był to drugi taki wynik Górnika w tym sezonie. Warto zaznaczyć, że mecz zgromadził jedynie 11974 widzów.

Podczas tego spotkania wypełniliśmy dolną trybunę młyna i częściowo jego górę. Jak zawsze prowadziliśmy doping przez całe spotkanie. Pomimo słabszej frekwencji stał on na dobrym poziomie i nie gasł pomimo straty gola przez naszą drużynę. Po bramce Igora cieszyliśmy się bardzo i liczyliśmy, że jednak uda nam się strzelić zwycięskiego gola. Po ostatnim gwizdku sędziego podziękowaliśmy piłkarzom za grę i zapewniliśmy ich o naszym wsparciu zwłaszcza przed rewanżowym spotkaniem ze Słowakami.

Szukaliśmy przyczyn niższej frekwencji przy Roosevelta. Na taki stan rzeczy niewątpliwie składa się kilka czynników: sezon urlopowy, słabsza forma sportowa drużyny, brak znaczących wzmocnień itd. Nie możemy jednak zapominać, że nie raz graliśmy w gorszym zestawieniu personalnym. Teraz mamy najmłodszą drużynę w lidze, a każdy z chłopaków daje z siebie wszystko i jest dumny, że może grać z naszych herbem na piersi. Musimy  ich wspierać nieustannym dopingiem i wierzymy, że odwdzięczą się oni zwycięstwami!

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Knurów zawsze w wami”, „Torcida Gliwice”, „Torcida Ruda Śląska”, „Szacunek się należy”, „Śp. Pastor”, „Śp. Dawid”, „Piekary Śląskie”, „Ultras”, „Super Torca”, „KKN” oraz „Torcida & Gladiators”.

Wisła przyjechała do Zabrza transportem kołowym, a koszt wyjazdu wynosił 70 zł. Ostatecznie zameldowali się u nas w liczbie 92 głów, czego nie można uznać za dobry wynik.

Starali się wspierać swoją drużynę, jednak nie mieli żadnych szans na przebicie się przez śpiewy jak zawsze głośnej Torcidy. Nafciarze przywieźli ze sobą 3 flagi: „Płock”, „Kibolska Skarpa” i „Zawsze trzeźwi”.

Przypominamy o trwającej sprzedaży biletów na wyjazd do Legnicy – więcej w tym miejscu.

Doping dostępny tutaj. 

Galerię znajdziecie w tym miejscu. 

Jadymy durch!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments