Karnety na rundę wiosenną już w sprzedaży

g.rajda  -  3 stycznia 2022 15:34
1
2260

W czwartek 29 grudnia wystartowała sprzedaż stałych wejściówek na rundę wiosenną sezonu 2021/22. O tym, że karnet to nie tylko gwarancja stałego miejsca, oszczędność czasu, pieniędzy, a często i nerwów wie dobrze każdy kibic. Karnet to doskonała inwestycja,
a zarazem szczególna deklaracja przywiązania, oddania klubowi na dobre i złe, nieustannego wsparcia w chwilach pełnych radości, jak i smutku.

Na tym etapie sprzedaży, karnety można nabywać on-line za pośrednictwem strony bilety.gornikzabrze.pl 

Posiadacze karnetów z rundy jesiennej mają czas do końca stycznia na jego przedłużenie. Miejsca zarezerwowane są w systemie sprzedażowym oznaczone kolorem czerwonym. Do 31 stycznia mogą je wykupić kibice, którzy z tych miejsc korzystali jesienią.

Poniżej krótka instrukcja:

  • Po zalogowaniu się posiadacza karnetu z poprzedniej rundy system automatycznie zaproponuje wykupienie swojego miejsca

  • W trakcie zakupu konieczne jest kliknięcie 'NOWA KARTA’

  • a następnie wybrania darmowej Karty Karnetowej

Pamiętajcie, że w jednej transakcji użytkownik może przedłużyć 10 karnetów – znając dane swoich znajomych/rodziny.

Start sprzedaży stacjonarnej zaplanowano na 5 stycznia. Przypominamy, że karnety obowiązują tylko na mecze PKO BP Ekstraklasy. 

Cennik

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Górnik Zabrze

Roosevelta81.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy komentujący ma prawo do krytyki i wyrażenia własnej opinii. Zabronione jest dodawanie wpisów wulgarnych i obraźliwych.
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Kupie karnet bo trzeba klubowi pomagać i to ostatnia szansa na zobaczenie Górnika w takim zastawieniu . Adi Wiśnia i Jesus na pewno kontraktów nie podpiszą i odejdą za darmo za pół
roku ew można ich sprzedać za niskie kwoty 🙁 . O Nowaku cisza ale mam nadzieje że i on nie odejdzie tylko kontrakt nowy podpisze .
O transferach do klubu cisza . Jak wszyscy zostaną fajnie raczej nogi będą szanować i ani spadek ani na puchary szans nie ma. Za to latem będzie panika bo zostaniemy bez trzonu drużyny obrona atak nie wiadomo co oprócz wymienionej trójki z solidnym Janickim i Nowakiem ?
Kto czeka do samego końca kontraktów zawodników. To już nie pierwszy raz i zarząd nie uczy się na błędach z przeszłości . Takim zawodnikom przedłuża się kontrakty rok wcześniej ( Wiśnia Gryszkiewicz ) i albo przedłużają albo wystawia na listę i zarabia a nie oddaje za darmo .
Spadek nam nie grozi więc lepiej od razu sprzedać Wiśnię Adiego i Jezusa za jakąś kasę i w ich miejsce już przygotowywać na nowy sezon zawodników na ich miejsce . Mam nadzieję że Nowak i Janicki zostaną , zostaje sprowadzić dwóch nowych obrońców i kogoś do środka bo napastników w kadrze sporo za dużo ( Sobczyk Sanogo Krawczyk Toshewski wyp. odejdzie ) .
Ogrywać na nowy sezon bo na jesień będzie katastrofa . Jest czas na budowę innego nowego Górnika pół sezonu bo jak pisałem ani puchary ani spadek nam nie grozi ale znając życie przed nowym sezonem będzie panika i znowu napchamy skład szrotem i wtedy znowu przed spadkiem będzie ciężko się obronić.
Prezes nabiera trochę wody w usta hehe ileż to już razy …..

https://sportdziennik.com/gornik-zabrze-czas-trudnych-negocjacji/

Do zobaczyska na pierwszym szpilu po przerwie 😀