Kadrowicze opuścili zgrupowanie w Zakopanem

kesera  -  14 stycznia 2014 15:43
0
775

madej_2_gornik_widzew_1314
We wtorkowe południe trójka zawodników Górnika: Paweł Olkowski, Mateusz Zachara i Łukasz Madej opuściła zgrupowanie w Zakopanem.

Do godz. 19 w Warszawie stawić się mają polscy ligowcy powołani przez selekcjonera Adama Nawałkę na zgrupowanie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Wśród nich są zawodnicy Górnika: Paweł Olkowski, Mateusz Zachara i Łukasz Madej. Tym samym cała trójka w południe opuściła Centralny Ośrodek Sportu w Zakopanem. W środę rano reprezentacja Polski wyleci do Abu Dhabi.

18 stycznia reprezentacja Polski zagra towarzyski mecz z Norwegią, dwa dni później z Mołdawią. Zgrupowanie potrwa do 22 stycznia. Po jego zakończeniu trójka górników uda się prosto na obóz biało-niebiesko-czerwonych w Turcji.

Natomiast w poniedziałkowy wieczór na zgrupowanie Górnika w Zakopanem dołączyli Tomasz Wełnicki, Mateusz Kuchta i Michał Płonka.

W miniony weekend Tomasz Wełnicki, Mateusz Kuchta i Michał Płonka brali udział w turnieju halowym Sparhandy-Cup 2014 w im Gummersbach, gdzie zajęli 3. miejsce w grupie.

W poniedziałek trójka wróciła do Polski i wieczorem dołączyła do kolegów z zespołu, którzy od czwartku przebywają na zgrupowaniu w Zakopanem.

Wełnicki, Kuchta i Płonka będę trenować więc z drużyną przez cały wtorek, a w środę zagrają w sparingu z Puszczą Niepołomice (boisko COS, godz. 11). Po meczu Górnik zakończy zgrupowanie.

Źródło: gornikzabrze.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevleta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments