III liga. Pobić Rekord i przerwać kiepską serię

Kaszpir  -  3 czerwca 2022 17:28
0
894

W meczu 32. kolejki III ligi, zabrzańskie rezerwy podejmują drużynę Rekordu Bielsko-Biała. Spotkanie rozegrane w sobotę! (pierwotny termin to niedziela). Początek zaplanowano na godz. 13:00.

Dla Górnika będzie to szansa na przerwanie złej serii. „Trójkolorowi” w ostatnich trzech meczach ponieśli porażki, w tym przed tygodniem, aż 1:5 z Zagłębiem II Lubin. Zabrzanie zatrzymali się na dorobku 45. punktów. Czas zatem ruszyć z miejsca.

Rekord z kolei walczy jeszcze miejsce na podium. Bielszczanie mają na koncie 56. „oczek” i realną szansę, by wskoczyć na pudło. Nasi rywale są niepokonani od 16 kwietnia, gdy ulegli we Wrocławiu miejscowej Ślęzie. Od tamtej pory przeciwników odprawiali najczęściej z bagażem kilku bramek. W poprzedniej kolejce Rekord stracił jednak punkty, remisując u siebie z Cariną Gubin.


Przypominamy tradycyjnie, że mecze drugiej drużyny Górnika można obstawiać u naszego partnera Superbet.

 


W jesiennym meczu lepszy okazał się Górnik, który pokonał ówczesnego wicelidera. Zwycięskiego gola zdobył Dawid Szkudlarek (więcej o tym meczu tutaj). Wierzymy, że i teraz zabrzanie będą górą, aczkolwiek lekkim faworytem według Superbet pozostaje zespół gości.

Tradycyjnie już transmisję z tego meczu przeprowadzi Górnik TV. Niemniej jednak gorąco zachęcamy do odwiedzin obiektu Sparty i wspierania z trybun naszego zespołu.

Górnik II Zabrze – Rekord Bielsko-Biała; sobota 4 czerwca, godz. 13:00. Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny

 


Ważnym elementem kampanii jest także współpraca z wybranymi Klubami z tego poziomu rozgrywek. Jeśli rozbudowana oferta na niższe ligi piłkarskie jest dla Was ciekawa, a nie macie jeszcze konta u naszego partnera, to jest to dobry moment na założenie konta w Superbet.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments