Igor Angulo: Ten sezon będzie o wiele trudniejszy niż poprzedni

Luq  -  26 sierpnia 2018 18:23
0
4325

W ostatnich trzech spotkaniach przeciwko Wiśle zdobywał bramki. W sobotę niestety nic nie wpadło, ale sam zawodnik twierdzi, że musi bardziej spokojnie podchodzić do sytuacji strzeleckich.

Roosevelta81.pl: To pierwszy mecz, kiedy nie strzeliłeś gola Wiśle Kraków.

Igor Angulo: – Tak ten mecz był całkiem inny niż poprzednie. W tym sezonie musimy być jeszcze bardziej skoncentrowani, bo będzie on o wiele trudniejszy niż poprzedni, ale jesteśmy gotowi by walczyć.

Początek był bardzo dobry a potem coś się popsuło.

– Zaczęliśmy bardzo dobrze i mieliśmy sporo okazji do zdobycia gola. Pierwsze dziesięć minut w naszym wykonaniu było bardzo dobre. Potem oni trafili i mecz zrobił się otwarty, Wisła wykorzystała kolejną okazję i stąd wzięła się ta różnica.

W dwóch ostatnich meczach mieliście sporo okazji do gala jednak nic nie wpadło. Co musi się zmienić by znów wpadało do siatki?

– Musimy bardziej spokojnie podchodzić do sytuacji. Kreujemy sporo okazji i jesteśmy blisko zdobycia gola, niestety ostatnio się to nie udawało. Musimy teraz skupić się na kolejnym meczu, tym bardziej, że gramy u siebie.

Potrzeba goli, bo punktów jest mało.

– Punkty są nam bardzo potrzebne, ciężko zaczęliśmy ten sezon i dobrze by było zacząć zbierać punkty. Inaczej sobie to wyobrażaliśmy, ale zasługujemy na coś więcej. Teraz skupiamy się już na piątkowym meczu.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments