Górnik – Chojniczanka kibicowsko. Brawa przy Roosevelta!

Slazier  -  8 maja 2017 13:43
0
4153

Spotkanie Górnika z Chojniczanką Chojnice zgromadziło na trybunach stadionu im. Ernesta Pohla 5985 widzów. Frekwencja na pewno nie była najlepsza, jednak wszyscy obecni na tym spotkaniu nie żałują swojej decyzji. W końcu nie co dzień można oglądać tak okazałe zwycięstwo naszej drużyny!

Podczas tego meczu zajęliśmy dolną część młyna i prowadziliśmy doping przez całe spotkanie. Pomimo mniejszej liczby niż zazwyczaj potrafiliśmy wznieść się na wyżyny i momentami nasze śpiewy miały moc. Tego dnia piłkarze wreszcie dostosowali się do naszego poziomu i odnieśli jakże okazałe zwycięstwo. Można jedynie żałować, że takie spotkania dotychczas zdarzały się bardzo rzadko.

Po meczu piłkarze celebrowali zwycięstwo i w kółku radowali się z trzech punktów. Później podeszli pod nasz sektor i razem odśpiewaliśmy „Cały świat już wie” oraz „Serce się raduje”. Każdy kibic, który zawitał na Roosevelta jeszcze przez długi czas będzie wspominał ten mecz.

Warto zaznaczyć, że na mecz piłkarzy wyprowadzali młodzi adepci piłkarskiego przedszkola Górnika, a w ich gronie znalazł się Alex, syn zmarłego dwa lata temu kibica Górnika Dawida Dziedzica. Przed meczem, a także w jego przerwie swoje taneczne umiejętności zaprezentowały dzieciaki z Rudy Śląskiej. Ich występ został nagrodzony gromkimi brawami.

Tego dnia wywiesiliśmy następujące flagi: „Wyznawcy Górnika”, „Knurów Zawsze z Wami”, „Władcy Górnego Śląska”, „Górnik Zabrze”, „Szacunek Się Należy”, „Pamięć To Twarda Skała”, „KKN”, „Wesoła”, „Ruda Śląska”, „Torcida Gliwice”, „Górny Ślonsk”, „Torcida Crew”, „Super Torca”, „Patrioci”.

Warto odnotować jeszcze, że kibice z Chojnic nie pojawili się na tym spotkaniu.

Teraz czeka nas wyjazd do Olsztyna, a następnie spotkanie zgodowe z GKS-em Katowice. Stwórzmy w Zabrzu znakomitą atmosferę!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments