Głodni pierwszej bramki, punktów, zwycięstwa!

Kris  -  30 lipca 2021 16:16
0
1192

Przed nami druga kolejka PKO Ekstraklasy. Górnik w piątek o 20:30 zmierzy się z Lechem Poznań. Naszym pokornym życzeniem, jak i marzeniem jest rehabilitacja Trójkolorowych w Zabrzu po bardzo słabym otwarciu. Jesteśmy głodni pierwszej bramki, punktów oraz zwycięstwa! Czy to się uda?

Oczywiście, mocno wierzymy, że tak. Jednakże, nie możemy ukrywać, że na początku ekstraklasowych rozgrywek Górnik zawiódł. Zdajemy sobie sprawę, że zespół musi się zgrać, poznać ustawienie czy taktykę, a do tego potrzebny jest czas. Mimo to, jako przede wszystkim kibice chcielibyśmy radować się po zdobytych bramkach oraz śpiewać po kolejnych trzech punktach. Z pewnością, wielu z was myśli podobnie. Bywały sezony, kiedy Górnicy potrafili stworzyć w Zabrzu twierdzę niemożliwą do zdobycia. Dobra oraz skuteczna gra, a przy tym głośny doping sprawiały, że rywale podchodzili z dużym respektem do pojedynków przy Roosevelta 81. Chcielibyśmy, aby historia zatoczyła koło.

Pierwszym przeciwnikiem w sezonie 2021/22 w Zabrzu będzie Lech Poznań. Kolejorza znają zarówno kibice, jak i sami piłkarze, a pojedynki między obiema drużynami zazwyczaj dostarczały wielu emocji. Poznaniacy w pierwszym meczu podzielili się punktami z Radomiakiem Radom. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Tym samym Lech również liczy na otwarcie worka z bramkami oraz wygraną.

Wszyscy kibice Trójkolorowych oczekują na pierwszą bramkę, punkty oraz zwycięstwo. Mamy nadzieję, że wśród piłkarzy nastroje są takie same. Górnicy, do boju!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments