Giganci rocka zagrają na Roosevelta !!!

Kibic  -  1 kwietnia 2020 07:44
0
6946
(Photo by Chris Pizzello/Invision/AP)

W tych mało ciekawych czasach dotarła do nas niesamowita wiadomość. Chcemy jako pierwsi poinformować, że… The Rolling Stones zagrają dla Górnika Zabrze !!! Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, Giganci rocka wystąpią na Stadionie im. Ernesta Pohla, najprawdopodobniej wiosną 2021 roku. „Toczące się kamienie” miałyby zagrać przy Roosevelta koncert, z którego dochód w dużej części miałby być przeznaczony na pomoc w odzyskaniu finansowej równowagi, po kryzysie wywołanym światową pandemią, czternastokrotnym Mistrzom Polski. 

To nie przypadek, że Mick Jagger i spółka wystąpią w Zabrzu i to akurat dla „Trójkolorowych”. Rockmani chcieli wspomóc którąś drużynę z wschodniej części Europy, a z naszego źródła usłyszeliśmy, że lider Stonsów jest wielkim kibicem piłkarskim i doskonale pamięta pojedynki –  z lat 60 i 70 – Górnika z angielskimi zespołami. Stąd wybór naszego zespołu. 

Słynny zespół założony został 12 lipca 1962 roku. Nazwiska Micka Jaggera, Keitha Richardsa, Rona Wooda i Charliego Wattsa znają wszyscy fani trocka na świecie. Brytyjczycy są potentatami rynku muzycznego wszech czasów. Świadczą o tym zarówno sztywne dane, jak i przywiązanie milionów wielbicieli na całym globie. Zespół sprzedał łącznie 250 mln egzemplarzy płyt.

Z pewnością będzie to jedno z najważniejszych wydarzeń w historii Górnika Zabrze. Oczami wyobraźni już widzimy, jak nasz ulubiony spiker Bartek Perek krzyczy do mikrofonu – Przed Państwem wspaniali The Rolling Stons. Ciarki przechodzą na samą myśl.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Photo by Chris Pizzello/Invision/AP

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments