„Dwójka” podejmuje rezerwy Zagłębia Lubin

Kaszpir  -  1 września 2018 11:29
0
2606

W sobotę drugi zespół Górnika podejmuje w Zabrzu rezerwy Zagłębia Lubin.

W ekstraklasie „Górnicy” jeszcze z „Miedziowymi” z Lubina, w obecnym sezonie nie grali. W sobotę dojdzie natomiast do konfrontacji „dwójek” obu klubów. W III-ligowych rozgrywkach jak na razie lepiej sobie radzą piłkarze z Dolnego Śląska. Lubinianie mają na swoim koncie 12 „oczek”, a więc dwukrotnie więcej od naszego zespołu. Dorobek naszych rywali to cztery zwycięstwa oraz jedna porażka. Pozwala to Zagłębiu plasować się w ścisłej czołówce tabeli. Podopieczni Piotra Gierczaka przystąpią jednak do spotkania z Zagłębiem, po środowym zwycięstwie nad Wartą Gorzów Wlkp., w dobrych nastrojach.

W poprzednim sezonie „dwójka” Górnika dobrze sobie radziła z rezerwami Zagłębia. Zabrzanie ugrali na przeciwnikach cztery punkty raz wygrywając wyraźnie, by w rewanżu bezbramkowo zremisować. W pierwszym spotkaniu katem lubinian okazał się Dominik Lasik, który ustrzelił hat-tricka. Obecnie Dominik wrócił już do gry po kontuzji, rozgrywając w zespole Piotra Gierczaka, w ostatnich dwóch kolejkach łącznie ok. 70 minut.

Górnik II Zabrze – Zagłębie II Lubin 3:0 (1:0)
1:0 – Lasik, 45′
2:0 – Lasik, 62′
3:0 – Lasik, 90′

Górnik II Zabrze – Zagłębie II Lubin, sobota 1 września godz. 17:00, Zabrze-Mikulczyce, ul. Mickiewicza 66 A. Wstęp wolny!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments