Co wydarzyło się w tym tygodniu na placu budowy?

kamres  -  23 czerwca 2013 09:25
0
1056

W minionych siedmiu dniach największe postępy notuje stalowa konstrukcja dachu trybuny południowej. A co jeszcze działo się w tym tygodniu na budowie stadionu?

Podłoga placu wschodniego otrzymała izolację w postaci papy termozgrzewalnej. Budynek kas po południowej stronie placu wzbogacił się o metalowe elementy, które w przyszłości podtrzymają izolację ścian. W południowo-wschodniej części budowy pojawił się nowy wykop pod schody prowadzące do pasażu handlowego.

Na różnych poziomach trybun zaczęły jeździć wózki widłowe, które pomagają pracownikom. Tym razem nie zanotowaliśmy postępów przy układaniu rurek elewacji trybuny północnej. Przybyło natomiast mniejszych elementów stalowych dachu, których za bardzo nie widać. Trybuny narożnika południowo-wschodniego otrzymały elementy podkonstrukcji elewacji. W południowej części placu budowy pojawiły się elementy konstrukcji dachu, które są gotowe do montażu. Z kolei dach trybuny południowej wygląda coraz lepiej. Przetransportowano również kolejną zwyżkę z górnego poziomu trybun, bardziej w kierunku zachodnim.

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments