Centralna Liga Juniorów: Górnik ponownie z wizytą w Poznaniu

Kibic  -  18 maja 2021 15:42
0
776

Przed kilkoma dniami pierwszy zespół Górnika Zabrze gościł w Poznaniu, rozgrywając mecz ostatniej kolejki z miejscowym Lechem. W środę w stolicy Wielkopolski zagra zabrzańska młodzież, której przyjdzie mierzyć się z Lechem w ramach 21. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Spotkanie pierwotnie miało odbyć się w marcu, ale zostało odwołane z powodów sanitarnych. Gospodarze w poprzedniej serii ulegli na własnych obiektach Arce Gdynia 1:3. Zresztą Lechici słabo sobie radzą w obecnym sezonie, co odzwierciedla ich pozycja w tabeli. „Kolejorz” jest tuż nad strefą spadkową, mając cztery punkty zapasu nad Gwarkiem Zabrze.

Górnicy po dwóch, pewnych zwycięstwach nad krakowskimi zespołami, w poprzedniej kolejce ulegli w Zabrzu Jagiellonii. Tamten pojedynek nie musiał skończyć się porażką, ale zabrzanie w ostatnich sekundach meczu nie wykorzystali znakomitej okazji, marnując „jedenastkę”. Wierzymy jednak, że przy Bułgarskiej „Trójkolorowi” będą mieli więcej szczęścia i wrócą do Zabrza za zdobyczą punktową.

Lech Poznań – Górnik Zabrze, środa 19 maja, godz.12:00

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments