Bardzo nam zależy by w Pucharze Polski zajść jak najdalej

g.rajda  -  31 października 2018 19:15
0
1963

„Miliard w sobotę, miliard w środę”, tak brzmiało kiedyś hasło reklamowe w popularnej grze liczbowej Lotto. Parafrazując je w przypadku ostatnich poczynań Igora Angulo, można by powiedzieć – „Dwie niedzielę, jedna w środę”. Hiszpański napastnik Górnika utrzymuje świetną skuteczność i wierzymy, że podobnie będzie w najbliższą sobotę na Łazienkowskiej.

Trochę wymęczone, ale zwycięstwo?

– Tak, mecze wyjazdowe z reguły są trudniejsze. Mieliśmy sporo sytuacji zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. Udało mi się zdobyć jednego gola, który dał nam awans do kolejnej rundy.

Jak przystało na najlepszego strzelca, to ty trafiłeś.

– Jestem napastnikiem i pomagam drużynie zdobywaniem goli. Cieszę się, że dało to trafienie zwycięstwo i awans do następnej rundy.

Legionovia postawiła poprzeczkę dosyć wysoko.

– Rzeczywiście, okazali się bardzo dobrą drużyną. Jak mówiłem mecze wyjazdowe są trudniejsze. Na szczęście się udało i jesteśmy bliżej finału, a bardzo nam zależy by w Pucharze Polski zajść jak najdalej.

Teraz bardzo ciężki mecz na Legii.

– Tak, trudny teren, ale lubię tam grać. Te mecze są zawsze ciekawe, jest bardzo dobra atmosfera. Jedziemy tam z nadzieją, bo potrzebne są nam bardzo punkty. Postaramy się zdobyć komplet.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl
 
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments