Podsumowanie tygodnia w GieKSie: Pracowity tydzień katowiczan

Luq  -  27 maja 2015 10:28
0
1212

GieKSa

To był bardzo pracowity tydzień dla zawodników GieKSy. Katowiczanie po weekendowym meczu w Ostródzie gdzie ulegli Stomilowi, już w środę udali się do Ząbek by zmierzyć się z Dolcanem a następnie w sobotę podejmował Sandecję Nowy Sącz. W drugim meczu wyjazdowym, katowiczanie chyba dostali małej zadyszki bo po słabej grze ulegli Dolcanowi. Na szczęście przy Bukowej powetowali sobie obie porażki, pewnie pokonując Sandecję. Dodatkowo swój bramkowy dorobek, w drodze po koronę króla strzelców, poprawił Goncerz, który ma już18 trafień.

Dolcan Ząbki – GKS Katowice – 2:0 (1:0)

GKS po dobrych meczach z Olimpią i Stomilem w Ząbkach spisał się fatalnie. Nie wiemy, czy to efekt nowej miotły przestał działać czy zabrakło… Przemysława Pitrego. W każdym razie to spotkanie było powrotem do najgorszych w tej rundzie. Tym samym GKS od trzech meczów w Ząbkach nie strzela gola, a w tym sezonie stracił z tą ekipą komplet punktów-> info oraz relacja

Podsumowanie 31 kolejki w I lidze

Zagłębie miało trudną przeprawę, gdyż grało wyjazdowy mecz z Arką Gdynia. Lubinianie wygrali mecz w swoim stylu, czyli nie tracąc bramki i pewnie usadowili się w foteli lidera. W kolejnym meczu z Widzewem będą mogli Świętować awans do ekstraklasy. Za plecami lidera trwa walka o drugie miejsce. 3 Punkty walkowerem zdobyła Wisła i czekała na wieści z Niecieczy. Te dla drużyny z Płocka nie były dobre, bowiem dwa karne dla Termaliki i 3 punkty zostają u podopiecznych trenera Mandrysza -> podsumowanie

GKS Katowice – Sandecja Nowy Sącz 3:0 (0:0)

Wygrana GieKSy 3:0 nad Sandecją to najważniejsza wiadomość dla kibiców GieKSy. Druga połowa była bardzo dobra w wykonaniu podopiecznych Piekarczyka, więc z dużym optymizmem czekamy już na derbowe spotkanie z Tychami. -> info oraz relacja