Media o meczu Stal – Górnik: „Górnicy wygrali na osłodę beznadziejnego roku”

Kaszpir  -  28 listopada 2016 11:13
0
1276

media_o_meczu

Górnik Zabrze odniósł siódme zwycięstwo w sezonie. Warto wspomnieć, że była to dopiero druga wygrana na wyjeździe. Poprzednio „Trójkolorowi” przywieźli taki sam rezultat z Grudziądza. Od tamtej pory nie byli w stanie wygrać na stadionie rywali. W Mielcu „Górnicy” męczyli się strasznie, jednak kapitalny strzał Ambrosiewicza i bramka najlepszego strzelca zabrzan – Angulo – w końcówce meczu pozwoliła cieszyć się ze zwycięstwa.

Górnik rzutem na taśmę wyrwał zwycięstwo w mielcu
Igor Angulo bohaterem Zabrza. Hiszpan w 90 minucie zapewnił zabrzanom wygraną w Mielcu ze Stalą.

Górnicy wygrali na osłodę beznadziejnego roku

W niedzielnym meczu 19. kolejki pierwszej ligi Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe ze Stalą Mielec 2-1. Podopieczni Marcina Brosza przegrywali do przerwy, ale w drugiej połowie wyrównał Maciej Ambrosiewicz, a Igor Angulo zdobył zwycięską bramkę w 89. minucie. Dla Górnika był to dopiero drugi wyjazdowy triumf w tym sezonie.

Gol24
Angulo daje zwycięstwo Górnikowi! Stal Mielec – Górnik Zabrze 1:2
W pierwszym z dwóch niedzielnych meczów ostatniej tegorocznej kolejki w pierwszej lidze, Górnik Zabrze rzutem na taśmę wygrał ze Stalą Mielec. Wynik spotkania otworzył Szymon Sobczak, który popisał się bardzo ładnym uderzeniem. Górnik odpowiedział za sprawą równie ładnej bramki Macieja Ambrosiewicza, a w 89 minucie Igor Angulo dał drużynie z Zabrza upragnione 3 punkty!

Zabrzanie odwrócili losy meczu
W spotkaniu 19. kolejki I ligi Stal Mielec przegrała z Górnikiem Zabrze 1:2. Gole dla gości zdobyli Maciej Ambrosiewicz i Igor Angulo, a dla Stali trafił Szymon Sobczak.