Media o meczu Sandecja – Górnik. Maciej Korzym ośmieszył zabrzan

Kaszpir  -  25 sierpnia 2016 09:59
0
1350

media_o_meczu

Po trzeciej już porażce Górnika w I lidze, media podkreślają szczególnie kiepski styl „Trójkolorowych”. Do kompromitacji zabrzan walnie przyczynił się ich były zawodnik – Maciej Korzym.

Koszmarny mecz Górnika. Maciej Korzym ośmieszył zabrzan
Górnik Zabrze przegrał trzeci wyjazdowy mecz w pierwszej lidze. Martwi styl, w jakim Sandecja ograła zabrzan. Drugi kolejny wyjazd zabrzanie przegrali po golach strzelanych przez piłkarzy, którzy jeszcze nie tak dawno grali na Roosevelta. Górnik żegnał ich bez żalu. Teraz oni biorą „słodką” zemstę.

Gola strzelił nawet Korzym…
Nikt w pierwszej lidze nie boi się już spadkowicza z ekstraklasy. Górnik Zabrze przegrał trzeci z pięciu meczów, więc trudno go uznawać za kandydata do awansu.

Sportowe fakty
Zasłużone zwycięstwo gospodarzy, premierowe trafienie Korzyma
Górnik Zabrze wciąż z tylko jednym zwycięstwem w I lidze. Mecz 5. kolejki w Nowym Sączu zakończył się wygraną Sandecji 2:0. Gospodarze prowadzili już po pierwszej połowie, by po przerwie ustalić wynik potyczki.

Polsat Sport
Kolejna porażka Górnika
Górnik Zabrze kontynuuje marsz w dół tabeli. Tym razem lepsi od 14-krotnego mistrza Polski okazali się piłkarze Sandecji Nowy Sącz, którzy zasłużenie wygrali 2:0. Premierowe trafienie zaliczył Maciej Korzym.