Media o meczu GKS Tychy – Górnik. „Śląskie derby dla tyszan”

Kaszpir  -  15 sierpnia 2016 16:39
0
1238

media_o_meczu

Górnik Zabrze wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Zabrzanie jeden punkt w meczu z GKS-em Tychy stracili w ostatniej akcji meczu.

Trafili w ostatniej sekundzie, cóż za derby!
 Maciej Mańka był w Zabrzu niechciany. Górnik najpierw wypożyczył go, a ostatecznie sfinalizował transfer do GKS Tychy. W 96 minucie derbowego starcia w Tychach były gracz klubu z Roosevelta strzałem głową ustalił wynik meczu na 2:1 dla beniaminka I ligi.

Śląskie derby dla tyszan. Gol w 95 minucie!
Kibice GKS mieli powody do zadowolenia, bo ich ulubieńcy wygrali z zabrzanami 2:1 po golu strzelonym w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Górnik w Pucharze Polski potrafił wygrać z Legią, ale w I lidze wciąż nie odniósł zwycięstwa. Spadkowicz z Ekstraklasy boleśnie przekonuje się jak trudno gra się na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej.

Interia
Górnik Zabrze wciąż bez wygranej w 1. lidze
Piłkarze Górnika Zabrze pozostają bez zwycięstwa w pierwszej lidze. W 3. kolejce przegrali w Tychach z GKS-em 1-2.

Łączy nas piłka
Wielkie emocje w Tychach
1 – punkt wywalczył w trzech meczach spadkowicz z ekstraklasy, Górnik Zabrze. Górnicy w pierwszej kolejce przegrali w Legnicy z Miedzią, w drugiej zremisowali u siebie ze Stalą Mielec, a w trzeciej, w meczu z GKS Tychy, dali sobie wydrzeć wygraną w ostatnich sekundach.