Media o meczu Bełchatów – Górnik: „Szczęśliwa wygrana beniaminka”, „Prokić i basta!”

Torcidos  -  25 października 2014 12:06
0
1113

media_o_meczuTen, kto nie zdecydował się oglądać meczu GKS-u Bełchatów z Górnikiem nie ma czego żałować. Obie drużyny zagrały bardzo słabo, a trójka sędziowska również dostosowała się do poziomu piłkarzy. Ogólnie rzecz biorąc widzieliśmy jedną, wielką kopaninę, w której najsprawiedliwszy byłby remis.

Onet.pl
„T-Mobile Ekstraklasa: GKS Bełchatów wygrał rzutem na taśmę z Górnikiem Zabrze”
GKS Bełchatów pokonał na własnym stadionie Górnik Zabrze. Trzy punkty bełchatowianom zapewnił w 90. minucie wprowadzony na boisko dziewięć minut wcześniej Andreja Prokić.

Ekstraklasa.net
„Wejście smoka Prokicia! GKS Bełchatów rzutem na taśmę pokonał Górnika”
Do 89. minuty meczu GKS Bełchatów z Górnikiem Zabrze czekaliśmy na pierwszą bramkę w 13. kolejce Ekstraklasy. Trafienie rezerwowego Andrei Prokicia okazało się na wagę trzech punktów, bowiem mecz zakończył się zwycięstwem „Brunatnych” 1:0!

Wp.pl
„GKS – Górnik: Prokić i basta!”
GKS Bełchatów przerwał passę dwóch porażek i w meczu inaugurującym 13. kolejkę T-ME pokonał 1:0 Górnika Zabrze, zdobywając bramkę w samej końcówce spotkania.

Interia.pl
„GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 1-0 w 13. kolejce Ekstraklasy ”
GKS Bełchatów pokonał Górnika Zabrze 1-0 w meczu 13. kolejki Ekstraklasy. Zwycięskiego gola w 89. minucie strzelił Andreja Prokić. Wcześniej sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki dla zabrzan.

sport.tvn24.pl
„Dżoker zaskoczył Górnika. GKS znów dołącza do czołówki”
Tego można się było spodziewać. GKS Bełchatów w tym sezonie stracił u siebie najmniej goli spośród wszystkich klubów T-Mobile Ekstraklasy, z kolei Górnik Zabrze ma najlepszą wśród ligowców obronę na wyjeździe. W ich starciu w 13. kolejce padła więc tylko jedna bramka.

„PGE GKS Bełchatów – Górnik Zabrze 1:0. Szczęśliwa wygrana beniaminka”
Po dwóch porażkach z rzędu piłkarze z Bełchatowa zdobyli trzy punkty. Ich wygrana z Górnikiem Zabrze była równie szczęśliwa, co pechowa była ostatnia przegrana.